Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A szomszédom átdobott egy...

A szomszédom átdobott egy szatyornyi sz@rt az alábbi üzenettel, ez milyen törvényt sért? Feljelenthetem érte?

Figyelt kérdés

Bemásolom a szöveget, ahol szükséges, kipontozva: "Ha még egyszer átjön a kutyád az én területemre, és elkapom, akkor darabokban fogom visszadobálni! Évek óta pofázom, hogy csináld meg a kerítésedet, te lusta sz.r hitvány alak! Ezt vedd baráti figyelmeztetésnek, a saját kutyád sz.rához pedig jó étvágyat!"


Nos annyi igaz, hogy valóban az én kerítésem. De járnak be kóbor kutyák is. Nemcsak az én kutyámé az összes ürülék, ennélfogva igen inkorrektnek tartom, hogy ezt megmerte tenni!


2022. jún. 8. 11:34
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
100%

Ő meg feljelenthet azért, mert átjár hozzá a kutyád...

Csináld meg a kerítésed inkább.

2022. jún. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 anonim ***** válasza:
89%
Hát így jogszerűen járt el. Nem tett kárt sem benned, sem a szaros kutyádban, csak hivatalosan felszólított a törvénysértés megszüntetésére.
2022. jún. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 anonim ***** válasza:
100%

Durva reagálás.

Nem hivatkozhatsz kóbor kutyákra, mert a te kerítésedet nem vagy hajlandó megcsináltatni. Ráadásul tiltott otthagyni a kutyaürüléket. A te kertedben is.

A szomszédod többször kért. Nem cselekedtél.

Ha továbbra sem javíttatod meg a kerítésedet, feljelent, és okkal-joggal százezrekre büntetnek, amit meg is érdemelsz.

2022. jún. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 anonim ***** válasza:
90%
Szép kis utca lehet. Egyik tahó másik szarrágó.
2022. jún. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 anonim ***** válasza:
78%
4-nél a pont. :-D
2022. jún. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/63 Shai-Hulud ***** válasza:
68%

Énekeld el neki az "átdobták a sz@rt a kerítésen"** kezdetű örökzöld nótát, ha még koccintotok is mellé, garantált lesz a békülés.


**

"Átdobták a sz@rt a kerítésen,

Megb@szták a hites feleségem,

Ha még egyszer meg merik csinálni,

Lehagyom a két tököm amputálni.


Már ezután gatya nélkül járok,

Lóg a tököm, röhögnek a lányok,

Nagyobb része gondolja magába,

Jobb lenne, ha bennem kalimpálna."

2022. jún. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/63 anonim ***** válasza:
91%
Ja jelentsd fel. Csak nehogy a végén te járj rosszabbul, ami elképzelhető.
2022. jún. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/63 anonim ***** válasza:
100%

Elsősorban a kutyatulajdonos kötelezettsége, hogy a saját állatát a saját telkén belül tartsa.

Ha ott a lyuk a te kerítéseden, a hülye szomszéd nem fogja 7/24 azt vizslatni, hogy kóbor kutya ment át hozzá, vagy a tiéd.


Foltozd be a lyukat.

2022. jún. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/63 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne egyszerűbb megcsinálni a kerítést?
2022. jún. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 anonim ***** válasza:
79%
ha a szomszéd kutyája átjönne az én telkemre én azonnal leütném mielőtt megtámadja valamelyik kisgyereket.
2022. jún. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!