Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ahol vannak nyilvános kivégzés...

Ahol vannak nyilvános kivégzések pl Afrika,Közel-Kelet,azt turisták végignézhetik vagy idegenvezetőt kell kérni vigyen el egy ilyen helyre?

Figyelt kérdés
2022. jún. 29. 15:50
 1/2 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem ha téged végeznek ki akkor simán végig nézheted..


Nyilván nem akarom hogy így legyen. De magad is beláthatod hogy ilyen biztosan nincsen hogy ezekben a törzsi harcokban valaki csak úgy túristaként odalátogat egy egy kivégzésre. Szerintem azok látják akiket kivégeznek és akik kivégzik őket.

2022. jún. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Turisták nem. Asszem Afganisztán környékén több katona nézheti meg a kivégzést mert ők hajtják végre. De hallottam olyanról is hogy Afganisztánban amikor felakasztanak valaki(ket) akkor néhány katona fel lő néhányat az égbe hogy ezzel ünnepeljék a kivégzést. De javitsatok ki ha nem így van
2022. aug. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!