Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » 15. -én vettem egy kézi...

15. -én vettem egy kézi táskát 8ezerért, és a kereke elkezdett bomlani, a varrás szétjött. A blokkom meg van róla, de*?

Figyelt kérdés
a címke, amin az ár is rajta volt azt leszedte még az üzletben az eladó, mikor hoztam el, hogy ne zavadzáljon. Érdemes visszamennem, és reklamálnom, vagy így alaptalanul kérném, hogy cserélje ki, illetve had vásároljam le az árát?
2010. szept. 20. 23:12
 1/3 anonim ***** válasza:
vidd csak vissza...nem várhatja el, hogy címkével hordjad ,)
2010. szept. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vissza kell vinni, a címke nem lényeg, nehogy hagyd magad, ha esetleg le akarnak rázni! Elég a blokk. Ha nem értenek szót veled, felhozhatod a fogyasztóvédelmet is, ennek a hatása nálam be szokott válni.
2010. szept. 21. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A garancia nem egy cimkén múlik. Ha valami nem jó vissza kell vinni. Ő meg köteles orvosolni a bajt ha van cimke ha nincs.
2010. szept. 21. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!