Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit tehet az akinek a képét...

Mit tehet az akinek a képét felrakta valaki az Excsajok.hu-ra?

Figyelt kérdés
Kiderithető valahogyan,hogy ki küldte be a képet?A rendőrség mit tehet?
2010. szept. 21. 09:58
1 2 3 4 5 6
 11/54 anonim ***** válasza:
33%

egyrészt igaza van másrészt olvasni se tudsz? SEMMIT SE TUDSZ

mivel más se tudott.

2010. szept. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/54 anonim ***** válasza:
62%

Jogasz velemenyet itt, INGYEN (...), nem fogod megkapni.

Addig csak ilyen valaszokat fogsz kapni, mint az elozoek...

2010. szept. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/54 anonim ***** válasza:
89%

EGY LEHETŐSÉGED VAN: meglepően egyszerű és kézenfekvő, de hidd el, ez már sokaknak bevált hasonló oldalakon, hasonló helyzetben:


Egész egyszerűen írj egy levelet az oldal működtetőinek NORMÁLIS HANGNEMBEN, MELLŐZVE MINDEN FELHÁBORODOTT FELHANGOT, csak szépen, nyugisan, hogy arra kéred őket, hogy legyenek szívesek eltávolítani a képedet. Csak így, simán. Nem kell vádaskodni, fenyegetőzni, csak egész egyszerűen használni a "kérem" és a "légyszíves" varázsszavakat. Meglepő módon ennek nagyon sokan nem tudnak ellenállni. :)

2010. szept. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/54 anonim ***** válasza:
80%
Én kíváncsi vagyok a véleményére, mert igaza van. Te meg fogd már fel, hogy nem csinálhatsz semmit. De ha kicsit jobban megvizslattad volna az oldalt, vagy akármelyik hasonlóan beküldött anyaggal dolgozó oldalt, akkor feltűnt volna, hogy még soha senkinek nem jött össze a per/eljárás, de még csak a kép levetetése sem, sőt még a kérő/rinyáló/fenyegetőző leveleket is kipakolják, hogy jót lehessen röhögni rajtuk.
2010. szept. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/54 A kérdező kommentje:
Tehát:nem az volt a kérdés,hogy a képet,hogy lehet levetetni-az már tök mindegy...Hanem a beküldőt kideriteni.
2010. szept. 21. 11:33
 16/54 anonim ***** válasza:
67%
Tegnap volt a TV-ben, hogy eljárást fognak indítani minden pasi ellen, aki felrakatta a barátnőjét a netre, személyiségi jogokkal való visszaélés címén. Aki 18 év alattiról készített képet, az mégjobban megszívja. A szerver hiába külföldi, akkor is levetethetik a képeket. Ezt egy jogász mondta tegnap a híradóban.
2010. szept. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/54 anonim válasza:
26%

Ejj, Te Norbika! Kis csacsi! (Vagy S.ggfej, ahogy aláírtad?) Ez aztán a brilliáns okfejtés-sorozat, Te aztán most jóóól megmondtad, büszke lehetsz magadra! De talán mégsem vagy annyira faszacsávó, mivel én a másik oldalon állok, nőből vagyok, és most nagyon pofára estél. De ezt a témát én most bezárom, magadra hagylak, mivel esélyem sincs arra, hogy a legkissebbet is módosítsak az álláspontodon, amit amúgy nagy ívben le is "sajnálok". Most kivonulok erről a csatatérről, csak nem bírtam szó nélkül ezt a sok arcnélkülimajdénmegmondomafrankót dumát.


Boccs a kérdezőnek, valóban eltértünk a kérdés lényegétől. Én úgy tudom, hogy ha valakinek sok a pénze és az ideje és azzal az országgal van jogsegély szerződésünk akié a szolgáltató (jelzem én nem tudom, csak a tévében hallottam, hogy külföldi), akkor az ottani rendőrség ... stb. Valahogy így, de szerintem elég reménytelen, tehát ne is játssz el a gondolattal. Felejtsd el, próbálj beletörődni, erősnek kell lenned.

Üdv: 40/N

2010. szept. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/54 anonim válasza:
77%

Ha a volt pasid csinálta a felvételeket webcam-mal,akkor tudnod kéne, hogy ki volt a pasid.

Ha tényleg webcamerával csinálta a képet, akkor a lakásán voltál, kép alapján a háttérből felismerhetnéd a lakást, ahol a képek készültek, ha nálad készült a kép, akkor kamu, hogy nem tudtál róla.

2010. szept. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 anonim ***** válasza:
61%
Mérgelődhet.
2010. szept. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/54 anonim ***** válasza:
50%

"Most komolyan úgy gondolod, hogy a szerencsétlen csaj maga készíti magáról a képet és maga küldi el a pasijának? "


Igen, ez a jellemzőbb. A kérdésre válaszolva pedig, nem. Semmit sem tehetsz, max feljelentést ismeretlen tettes ellen, de az az egy biztos, hogy a kép az idők végezetéig ott fog maradni és senki sem fogja tudni megmondani ki küldte be.

2010. szept. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!