Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Kölcsönadtam barátomnak a...

Kölcsönadtam barátomnak a windows telepítő CD-met felrakta a gépére majd beregisztrálta, nemsokkal én is megtettem de nem fogadta el a windows aktiválást pedig eredeti. A múltkor kiderült, hogy az a baj, hogy ő már regisztrált vele. Mit kell tennem?

Figyelt kérdés
Windows Xp Home Edition Sp2 (eredeti). Újraraktam ma is a gépet úgyhogy van megint 30 napom aktiválni de kéne erre vmi megoldás crack, vagy bármi ami aktiválná. Nagyon köszönöm előre a segítséget.
2011. okt. 3. 18:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Vevőszolgálat. Eleve az hogy odaadtad haverodnak. Ezt megszívtad mert jó eséllyel te azt már nem fogod használni.
2011. okt. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 2xSü ***** válasza:

Mit kell tenned? Gondolom leginkább levonni a tanulságot.


A legegyszerűbb, ha beszerzel egy feltört XP-t. Torrent oldalakon találni fogsz. (Természetesen ez illegális.)

2011. okt. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
OEM legalább?
2011. okt. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
83%

Jófej gyerek lehetsz, ha az eredeti oprendszereid serialját csak így kölcsön adogatod.

Ahogy már korábban írták, tanulj belőle.

És vágd szájba a haverod, mert aktiválni merte. :)

2011. okt. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Már megoldottam egy kis hackel :D de jó tudni, hogy a microsoft ezt ilyen okosan találta ki és nincs hivatalos megoldása, caskhogy én régebben is adtam kölcsön barátomnak és ő is aktiválta majd amikor én is mindkettőnknek jó volt. Hát itt nem de köszönöm
2011. okt. 4. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!