Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hivatalos ügyek?

Hivatalos ügyek?

Figyelt kérdés
Kárpátaljáról jöttem át 2 éves kisfiammal, én kettős állampolgár vagyok és szeretném neki is megcsináltatni csak sajnos itt jön a probléma az "apuka" 3 hónapos korában lelépett tőlünk nem hajlandó semmibe segíteni.mit tudnék ez ügyben tenni hová tudnék fordulni, nyilván nem szeretnék visszamenni Kárpátaljára.
2022. júl. 30. 23:40
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Kormányablak elsőre ott megmondják mikén lehet.
2022. júl. 31. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%

Anyakönyvi hivatalhoz, ha te magyar állampolgár vagy, a kölyök is az, csak meg kell csináltatni a hivatalos anyakönyvet


A hivatalban meg elsírod magad, hogy apukát ott fogták a háborúban és valószínűleg már nem él, sztán a kutya nem kéri az aláírását

2022. júl. 31. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
25%
És miért is nem mész vissza Kárpátaljára?
2022. júl. 31. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#2 az a baj,hogy kérik az apai nyilatkozat hogy ő az apa .
2022. júl. 31. 11:12
 5/5 A kérdező kommentje:
#3 otthon nincs munkalehetőség, ellehetetlenítik a magyarok életét,ott már magyarul nem beszélhetsz.
2022. júl. 31. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!