Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A büntetőügyben a büntetőjogás...

A büntetőügyben a büntetőjogászok tudása is véges?

Figyelt kérdés

Akik büntetőügyben jogászok, ügyészek, bírók, ügyvédek ezt mindenki tudja. A büntetőügyekben a rendőrség is részt vesz, meg a büntetés-végrehajtási szervezet, de a legnagyobb úr a bíró. A bíró szavát sem a rendőrség, sem a bv. szervezet, nem múlja felűl.


Nyakig vagyok most sajnos két büntetőügyben, ebből szeretnék kimászni.

Akik nagyon okosak, az ügyészek, bírók, ügyvédek. Én több ügyvéddel is beszéltem, azért kerestem fel őket, hogy adjanak jó tanácsot és a kérdéseimre választ, mert ők azok akik a btk, be, 2012 II. évi szabálysértési törvény, és a bv. törvényről mindent tudnak. Mégis több ügyvédnél észrevettem, hogy voltak olyan válaszok a büntetőügyekben, amire azt mondták, hogy "Nem tudom." Ezért én úgy gondolom, hogy az emberi tudomány is véges lehet, az ügyészektől, bíróktól, ügyvédektől is meg lehet kapni azt a szót a büntetőüggyel kapcsolatban, hogy "Ezt már nem tudom."


A nagyon okos tanult büntetőjogászok tudománya is véges valahol? Jól gondolom? Még a szakmájukban is előfordul, hogy valamit nem tudnak?


Azt azért leírom, hogy van valaki akinek a tudománya nem véges, hanem végtelen. Istennek. Ő jogerős ítéletet követően is el tudja intézni, hogy ha letöltendő börtönre ítélnek valakit, hirtelen megforduljon a helyzet és ne kelljen bemenni. Istennél semmi sem lehetetlen, nála minden lehetséges.



2022. aug. 4. 18:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Levike,az ügyészek okosak.
2022. aug. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
"Azt azért leírom, hogy van valaki akinek a tudománya nem véges, hanem végtelen. Istennek." Akkor megtaláltad, fogadd fel védőügyvédnek.
2022. aug. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Érdekes. Ha Isten nem létezne én még mindig a börtönben űlnék. Isten hozott ki onnan januárban.
2022. aug. 4. 18:36
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha lenne Isten, akkor nem lennének ilyen emberek, akik öltözőből meglopják a gyerekek zsebpénzét, meg nem fújnának az edző arcába gázsprét.


Ha lenne Isten, akkor az ilyen tetvek, mint ez a Gyula, nem is létezne, mert meg se engedte volna hogy megfoganjon.


Ha lenne Isten, nem szivatná édesanyád meg a testvéred azzal hogy létezel.

2022. aug. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Te dolgod, ha így gondolod utolsó. Én azért imádkozok az ilyenekért is mint te, hogy minden ember akinek n8ncs hite Isten felé, adj Istenem mindenkinek hitet. Többek között azért is imádkozok, hogy az én piszkos bűneimet bocsássa meg.


Egyet még hadd mondjak.

Ha Isten nem lenne, nem lenne sem és, sem föld, sem ember, sem állat, sem fák, semmi nem lenni. Mit gondolsz, hogy a föld és rajta, emer, állat, növény, folyó, tenger csak úgy magától lett? Hát nem. Isten teremtette mindezeket.


Ajánlom, hogy olvasd el a Biblia Mózes 1. könyvét.


Én azt kívánom, hogy ne haragudjon rád Isten, amiért Istentagadó vagy, hanem segítsen vinni az igaz hit felé.

2022. aug. 5. 00:43
 6/8 A kérdező kommentje:

*ég


Amúgy elnézést az OFF-ért.

2022. aug. 5. 00:45
 7/8 anonim ***** válasza:
62%

Szedd az escitilt levike.

Aztán várjad a behívót. Én most mondom itt a gyk-soknak hogy partit fogok szervezni ha végre ez bekövetkezik ahova szívesen várok mindenki. Akár közös levike látogatást is szervezhetnénk utána.

2022. aug. 5. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen, hogy mindent tudna valaki egy jogterületen. Esetleg akkor, ha valaki egyedül írta a törvényt (és penge közben a bontakozó/fejlődő bírói gyakorlatból) de ilyen ma már nincs. Szóval ez ebben a kivételes esetben is elvi tétel, olyasmi, hogy erről vagy arról a törvényről X tud legtöbbet. A jogszabályok persze összefüggenek , tehát sok értelme nincs a kérdésnek valójában.
2022. aug. 5. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!