Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha félek a börtöntől, szerinte...

Ha félek a börtöntől, szerintetek a BVOP megteszi nekem, hogy Tiszalökre hív be?

Figyelt kérdés

Még nem biztos, h börtönbe megyek, várjuk meg a jogerőre emelkedést. Azonban az ügyvéd, akihez majdnem két éve járok, mindig azt mondja, hogy a legrosszabbra is fel kell készülni.


Tekintettel arra, hogy 50%, hogy börtönbe kerülök kb. 3 évre, így ma beszéltem a BVOP felhívási osztállyal, ahol egy 55 körüli nő vette fel és elmondtam, hogy engem esélyes, hogy börtónre ítélnek és akkor Önöket tájékoztatják, hogy Önök küldik a felhívást. A nő azt mondta, hogy ez így van, de nekünk még semmi nem jött. Mondtam, hogy mert még nem emelkedett jogerőre. Azt kérdezte mit követtem el, mondtam, hogy lopást, erre azt mondta, hogy "Ugyan nem kellett volna." De nagyon rendes hangú nő volt, rendesen beszélt. Kérdeztem tőle, h ha letöltendőt kapok jogerősen, akkor írhatok kérelmet, hogy mivel Debrecenben lakok, ezért a 60 km-es Tiszalökibe kerüljek. Erre azt mondta, hogy várjak, adja örnagy asszonyt, ezt ő tudja. Beszéltem az örnagy asszonnyal és ugyan azt ök döntik el, hová megyek, de figyelembe veszik kérelmem, de csak akkor írjak, ha jogerősen is börtönt kapok, sőt a jogerőre emelkedés után ne azonnal, mert hetek mire megkapják a bíróságtól az ítéletet.


Én megbántam a tetteimet és nagyon félek a börtöntöl. Nem a börtöntől, nem is a börtönőröktől, mert ők nem bántanak, sőt ha megismernek, hogy én jól viselkedek bent, csendesen elvagyok, akkor azt mondják, hogy ezzel nincs gond. A RABOKTÓL félek.


Én azért mondtam a telefonba az örnagy asszonynak, h azért szeretnék Tiszalökre menni, mert közel van. Igazából azért, mert ott rengeteg 1 fős zárka van.


Kérdésem az lenne, hogy szerintetek merjem a kérelmembe beleírni, hogy én azért szeretnék Tiszalökre menni és, ha lehet oda szóljon a felhívásom, mert én egy magyar és gyenge fizikumú ember vagyok és engem kifognának, megvernének, meg megerőszakolnának, és hogy ez ne forduljon elő, oda kérném magam, mert ott rengeteg 1 személyes van és nembérne attrocitás?



Nyilván ehhez pofa kell, hogy valaki azt írja bele, hogy nagyon fél, hogy megverik meg megerőszakolják, de na... ha egyszerűen félek.🤔


Aki volt már börtönben, szívesen fogadom az ő válaszát is.



2022. aug. 8. 20:03
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
75%
Hát ez egy kellemetlen helyzet.
2022. aug. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
50%

Írd meg azt is, hogy az öngyilkosság gondolata foglalkoztat, így biztosan nem fognak egy fős zárkába tenni, hogy a többiek "vigyázni" tudjanak rád Levike!


Ne izgulj, jó a segged, nem fognak bántani, ha jó köcsög leszel, csak működj együtt velük! 3 év nem a világ!

2022. aug. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem veled már annyira tele van a hócipője mindenkinek, hogy már csakazértis a leggázabb böribe küldenek.


Előbb kellett volna gondolkodni Levike, nem itt sírni most már.

Azt kapod amit megérdemelsz, ez a végrehajtás lényege.


Itt is neki tudsz menni izmos embereknek, ki tudod élni magad nyugodtan. Ja, hogy spré nem lesz nálad? Sz*r ügy. Most legyél nagyfiú.

2022. aug. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
67%
Levike, ha tudnád, hányan várják már kiéhezve a púzódat...
2022. aug. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
75%
Mit loptál, hogy 3 évre ítéltek?
2022. aug. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:

Voltam már börtönben sajnos. Letartóztatásban 8 és fél hót a Debreceni bv. intézetben. 1 fős zárkàban végig. Az udvaron próbáltak belém kötni a többi rabok. Én mindig jelentettem az őröknek és a nevelőnőnek. El is terjedt az egész börtönben rólam, hogy ún. vamzer vagyok. Ezután volt, aki a második emeletről lekiabált nekem az elsőre, rab természetesen, hogy "fejedet széjjelverem". Volt egy kopasz kigyúrt cigány. Mentünk le az udvarra, és mondta az őrnek, hogy "Örmester úr! Ezt a gyereket, aki jön velünk le, küldje arrébb, mert hátraütök és lecsapom."


Gondoljátok el mi lenne, ha egy olyan börtönbe kerülnék, ahol 10-15 fős cellába kerülnék. Á ott nekem annyi lenne.

2022. aug. 8. 20:31
 7/38 anonim ***** válasza:
100%

"10-15 fős cellába kerülnék"


Hát az biztos, hogy minden este be lenne kenve a púzód, jogosan aggódsz.

2022. aug. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
52%

Ki is lesz kenve levike a púzókád. Jön a 15 fős cella.

Nem kéne tisztességes embereket lefújni gázspray-el mikor lopod a pénzét meg kislányok keg tisztességes takarítónők pénzét meg egyetemisták pénzét lopkodni. Egyébként meg a rendőrök jóban vannak a Bv-sekkel csak úgy mondom. Szóval ne sok jóra számíts

2022. aug. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
56%
Mindent meg fogsz kapni ami kellemetlenséget Debrecenbe bármilyen karhatalmi szervnek okoztál
2022. aug. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
33%
Azon nem gondolkodtál, hogy inkább öngyilkos leszel?
2022. aug. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!