Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Nem sérti az emberi jogokat...

Nem sérti az emberi jogokat az hogy a gyárakban nem engedik az embereket ki wc-re csak szünetben?

Figyelt kérdés
Miért nem alkalmaznak több embert,embereket arra ha valaki kimegy ws-re addig beállna a helyére

2022. aug. 18. 20:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
59%

Én ilyen esetben mindig kivettem a fasszom és hugyoztam oda ahol voltam. Egy idő után változott a mentalitás...


(élelmiszeripar, vágóhíd)

2022. aug. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy ezt hol hallottad, de nekem pont az ellenkezője a tapasztalatom, hogy oda bármikor lehet menni. Ha valaki visszaél vele, és fél napot ott lóg, azt nyilván szóvá teszik, de az már tök más kategória.
2022. aug. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
De,jelentsd fel
2022. aug. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
82%
Mondjuk, 12 éved volt megtanulni az iskolában, hogy csak a szünetekben lehet wc-zni….
2022. aug. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha 120 perc van szünetig, akkor kénytelenek kimenni, ha 60 percenként van szünet, azt kilehet bírni.
2022. aug. 19. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!