Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Iratismertetésnél a legelső...

Iratismertetésnél a legelső ügyészségen is tárolnak a később más városban tárolt iratokból?

Figyelt kérdés
Volt régen egy ügyem, amiben többen részt vettünk és már pár éve lezárták végleg és mindenkit felmentettek másodfokon is. Törvényszéken indult, de ítélőtáblán végződött másik városban. Iratismertetésen nem voltam mert konkrét részletek nem érdekeltek, de most utólag tisztánlátás végett belenéznék a vallomásokba. Az első helyen, a törvényszékhez tartozó ügyészségen még tárolják az ügyhöz kapcsolódó iratokat vagy másolatokat, vagy ha máshová kerül az ügy mindent elküldenek a másik ügyészségnek?

2022. aug. 25. 16:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Miert tarolnak az ugyeszsegen? Max a birosagon. De utólag mar abba se nezhetsz bele. Foleg hogy valszeg selejtezve lett azota.
2022. aug. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy leselejtezték mert hívtam őket hogy meg lehet e nézni utólag és annyit mondtak hogy jövő hét szerdán. Csak azt felejtettem el megkérdezni hogy tárolják e még ott is ahol legelőször tárgyalták. Szerintem nem dobták ki mert akkor ennyi erővel az olyan régi nagy ügyeket is kidobhatnák amik nagy hírűek és 20-30 év után még tudnak róluk.
2022. aug. 25. 18:05
 3/3 A kérdező kommentje:
Megvan hozzá az ügyiratszám is, régi papírokat elő tudtam otthon keríteni róla, de azok csak a rám vonatkozó nyomozásból visszamaradt részek.
2022. aug. 25. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!