Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Azonnal szabják ki a büntetést...

Azonnal szabják ki a büntetést dohányboltoknál?

Figyelt kérdés
Ha történik egy ellenőrzés dohányboltban és gond is van vele, akkor ott a helyszínen szabják meg a büntetést, vagy utólag? Pl. Blokk hiánya, kiskorú kiszolgálása, rosszul feltüntetett árak.

2022. szept. 4. 15:59
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Előbb megnézik melyik fideszes goré a tulaj, és aztán csak, ha nem valami bigman.
2022. szept. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat, valaki adna bővebb információt?
2022. szept. 4. 16:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem nagyon büntetnek. Ahol én vásárolok egymásnak adják a kilincset a kis srácok (csütörtöktől, de tavaly egész iskola évben is meg előtte is) de én még semmiféle fennakadást nem láttam. Igaz sokat nem vagyok bent mert mint régi bagósnak az eladók tudják mit viszek és ahogy belépek már készítik is. Vagy csak szabadulni akarnak tőlem...:-) Mindenesetre az a 15-20 mp alatt amíg benn vagyok az alatt is úgy tűnik, hogy jönnek-mennek, ki-be. Mindenesetre a dohánybolt tele van. Akkora forgalma van, óriási üzlet a cigaretta, és képzeljük el ha még normális áron lenne akkor mi lenne. Mert hiába emelik az árát aki igazi bagós az megveszi mindenáron legfeljebb csökkenti az adagot de ha normális áron lenne dupla annyi fogyna. De hát biztos nem kell a kormánynak a dupla pénz...
2022. szept. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igazából egy ismerősömet szeretném megnyugtatni, mivel beleesett egy helyzetbe, nem kért személyit és fél a büntetéstől. De én úgy tudom a büntetést ott helyben már ki is szabják, mivel jegyzőkönyvet kell állítaniuk stb. és ehhez szeretnék egy igazoló választ.
2022. szept. 4. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!