Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Azért nagyon szomorú ennek az...

Azért nagyon szomorú ennek az utolsó mondata, nem? A szolgáltató lépni fog, ha le kell vágni, de addig semmit nem lép, amíg ellenőrizni kéne, vagy kiszámolni rendesen?


2022. szept. 9. 09:02
 1/7 A kérdező kommentje:
Vagy csak felvenni a telefont munkaidőben! De érdekes, hogy akkor nem lép!!
2022. szept. 9. 09:02
 2/7 anonim ***** válasza:
Nézd, most az összes hülye elkezd majd reklamálni, ki tudja, mikorra kezelik le az összeset.
2022. szept. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én még mindig nem kaptam meg az új áramszámlát.
2022. szept. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez eddig is így volt. Elég sokan, még ha drágább is, próbálnak függetlenedni a nagy szolgáltatóktól. Főleg ha állami, vagy állam közeli. Ismerőseim közül, sokan már régebben áttértek fafűtésre, szigetüzemű napelemre. Drágább, de nem ér meglepetés.
2022. szept. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

"Nézd, most az összes hülye elkezd majd reklamálni, ki tudja, mikorra kezelik le az összeset."


Az interúban is elhangzott, hogy törvény írja elő, hogy felvegyék munkaidőben. Ha kicsöng és nem veszik fel órákon keresztül, az nem csak a sok hülye miatt van!

2022. szept. 9. 10:07
 6/7 A kérdező kommentje:

"Nézd, most az összes hülye elkezd majd reklamálni, ki tudja, mikorra kezelik le az összeset."


A másik meg az, hogy nem értetted meg amit írtam! Mintha a falnak beszélnék. Nem azt kifogásoltam, hogy nem veszik fel, mert elfogadom, hogy megnövekedett a reklamáció, az adminisztratív dolgok, stb. Hanem az a baj, hogy arra viszont van idejük, hogy másodperc pontosan elzárják a gázt, áramot, stb. vagy másodperc pontosan kiküldjék a felszólítást, stb. És ott neked nincs 30 meg 60 napod, mint nekik.

2022. szept. 9. 10:09
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
5: Ha van 10 ügyintéző, és egyszerre 40-en akarnak velük beszélni, akkor mégis mit lehet tenni? Most van egy hullám, ami majd lecseng.
2022. szept. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!