Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Szerintetek hamarosan vége...

Szerintetek hamarosan vége lesz a torrentezésnek? Hamarosan a tárhely szolgáltatok ellenőrizni fogják milyen tartalmak vannak fent, és le is törlik?

Figyelt kérdés

Ha ezt be vezetik akkor vége lesz az ingyen letöltésnek és újra vehessük a DVD lejátszókat és a DVD filmeket.


Itt a cikk: [link]


Másik cikk: [link]


Sokan azt mondták nem érdemes tárolni a filmeket mert le lehet tölteni a filmeket, lehet hamarosan nem tudunk letölteni, de én ingyen tudom nézni a filmeket mert én tárolom, aki meg le törli és később meg akarja nézni már csak fizetni tud érte.


Google Drive is hamarosan le törli az ilyen tartalmakat mert ellenőrizni fogja mit töltenek fel.


Akkor lehet sokan azt fogják csinálni mikor már nem lehet letölteni akkor azt csinálják majd sokan mint régen, DVD lemez VHS kazetta másolás és eladják a kalóz másolatokat.


VPN szerintem nem sokat fog érni mert nem fognak sokan fizetni érte mert az is pénzbe kerül, vagy nem nézik az ilyen tartalmakat vagy meg veszik DVD-n.



2017. jún. 9. 17:20
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Itt van a torrentezés hírről a műsor. [link]
2017. jún. 9. 17:21
 2/13 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
A programozók okosabbak attól, mint hogy ezt ne tudják megoldani. Legfeljebb más lesz a program neve, és más lesz az elérés útja.
2017. jún. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Mese.

A torrentezés megszüntetése többet ártana, mint használna.

2017. jún. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan már, dehogy lesz. Minden évben jönnek ilyen rémhírek, aztán a torrentezés továbbra is virágzik, mert van rá igény. Bezárnak egy oldalt és két másik nő a helyére. A tiltások kijátszhatóak titkosítással, VPN-nel és hasonlókkal.
2017. jún. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Remélem is nem lesz belőle semmi, remélem el se fogadják.

Ha mégis lesz akkor VPN-en kívül milyen megoldások vannak még?

Pl: Be írom a böngésző keresőjébe Ncore és nem elérhető, de a hasonló VPN-el elérhetők. VPN-ért fizetni kell? Nem használtam még VPN-t és érdekel hogy működik van belőle ingyenes, és a többi VPN hez hasonlók is érdekelnek.


A felhő szolgáltatások szerintetek be fogják vezetni az ellenőrzést mint például a YouTube?

2017. jún. 9. 18:09
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, te melyik VPNről beszélsz? Egy csomó VPN ingyenes, maximum a túl nagy adatforgalomért kell fizetni. Az ISP maximum az oldalak IP címét tudja letiltani, ez meg ezerféleképpen kijátszható.
2017. jún. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
A Windows 10-en van VPN, akkor az is ingyenes?
2017. jún. 9. 18:17
 8/13 anonim ***** válasza:

"VPN szerintem nem sokat fog érni mert nem fognak sokan fizetni érte mert az is pénzbe kerül, vagy nem nézik az ilyen tartalmakat vagy meg veszik DVD-n."


Azért szerintem előbb hasonlítsd össze a VPN és az új filmek, játékok és programok árát.

2017. jún. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

# 8 Rendben



VPN-en kívül milyen megoldások vannak még? Pl: Proxy?


A Windows 10-en van VPN és Proxy, akkor azokat is tudom használni?


A felhő szolgáltatások szerintetek be fogják vezetni az ellenőrzést mint például a YouTube?

2017. jún. 9. 19:31
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Az ugye megvan, hogy a fájlok nem fent vannak valahol pl. felhőben, hanem a delikvens gépén, amihez a tárhely-szolgáltatóknak lószar köze sincs? A neten csak a"fájlkulcs" van.
2017. jún. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!