Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Felhő szolgáltatok csak a...

Felhő szolgáltatok csak a megosztást fogják majd ellenőrizni és törölni, vagy a privát tartalmat is?

Figyelt kérdés

Az egyik cikknél azt írják hogy csak a megosztást fogják törölni, de ha én csak magamnak rakom fel a filmet zenét biztonsági mentésnek akkor nem törlik le.


Itt vannak a cikkek:


[link]


[link]


Ti lehet jobban megértitek a cikket mint én, ezért kérdezem tőletek.


Én csak magamnak rakom fel a filmeket zenéket, hogy telefonon is meg tudjam nézni vagy zenét hallgatni.


Tudom most nem törlik ha nem osztom meg. Ha bevezetik ezt az ellenőrzést akkor a privátot is törölni fogják vagy csak ha én megosztanám mással?


Én úgyse osztanám meg senkivel csak buszon jó lenne sók zene közt válogatni, meg mindig nem kellene be kapcsolnom a gépet ha filmet akarok nézni.



2017. jún. 14. 20:28
 1/5 anonim ***** válasza:

"Annyit azonban érdemes tisztázni, hogy a jogvédett tartalmak feltöltése valamelyik felhős tárhelyre még nem minősül a(z amerikai) törvények szerint illegális cselekedetnek. Tehát ha egy felhasználó ilyeneket tárol a fiókjában, de nem osztja tovább azokat, akkor annak semmiféle jogi következménye nem lehet. A terjesztés azonban már teljesen más lapra tartozik."


Ennyi a megoldás.

2017. jún. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Másik cikket is elolvastad?
2017. jún. 14. 21:40
 3/5 A kérdező kommentje:

Az jó hogy magamnak tárolhatom :D


A másik cikket is el olvastad?

2017. jún. 15. 14:07
 4/5 anonim ***** válasza:

Ott meg nem hangzik el túl sok konkrétum, különböző tervezetek vannak, amiket nem tudok megnézni mert "403 Tiltott" üzenetet kapok. Ezek ráadásul EU-s tervek, tehát a többségében USA-ban székelő tárhelyszolgáltatókra szerintem túl sok hatással nem lesz.


Végeredményben nem hinném hogy a közeljövőben bármi is változna. Ha mégis, egyszerű titkosítással kijátszhatók az ilyen automatikus rendszerek.

2017. jún. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Például winrarral titkosítsam?


Én titkosítva feltöltöm akkor nem törölhetik?

2017. jún. 15. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!