Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hogyan lehet a Biróságon...

Hogyan lehet a Biróságon felülvizsgálati kérelmet benyujtani (elvaltkent ) házastársi tartást fizetek 56000ft rokantsági járadékbol 50000ft itéltek meg csak a volt párom elmondására lehetsegés e ilyen ??

Figyelt kérdés
Aszonytartás

2022. szept. 28. 15:01
 1/8 anonim válasza:
67%
Ügyvéd kell, azonnal!
2022. szept. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehetséges ilyen. Eleve "asszonytartás" csak nagyon nagyon ritka esetben van és akkor azt nagyon meg kell indokolni. És bármiféle tartás maximum a fizetésed 50%-a lehet.
2022. szept. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Kicsit több részlet kéne. Ennyit akkor ítélnek meg, ha papíron ennyi a bevételed, de az életmodod alapján a havi 500 ezer a reális. Rokontartás olyan 10% szokott lenni.

Asszonytartást akkor ítélnek meg, ha évek te tartod el a feleséged, tehát közös megegyezés, hogy nem dolgozik. Ezt havi 56ezerből megint kicsit nehéz lenne.

Keress ügyvédet!

2022. szept. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Te nem voltál ott a bíróságon?
2022. szept. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Sajnos nem .

Már elváltunk előtte és nem ott laktam de az idézéseket ő vette fel és nem tudtam arról amit végig járt.

2022. szept. 29. 02:29
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor most van ítélet, vagy csak az ex mondja? Nem világos.
2022. szept. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem most van itélet !

Csak most szeretnék Felülvizsgalati kérelmet benyujtani a Biróságra .Mivel tudomást szereztem arról hogy sok minden valótlant előadot, sőt soha nem dolgozott de a lakást is ő vette ,semmit nem hoztam el a lakásból még a személyes dolgaim sem .ennek ellenére meg (asszonytartárst) is követelt pedig sajat jövedelme is van (szociális jar.)csak azt nem mondta a birósagon meg .kb 6 éve fizetem az asszonytartást pedig semmi közöm hozzá.

2022. szept. 29. 12:47
 8/8 anonim ***** válasza:
82%

Menj ügyvédhez, mert amit mondasz, annak semmi értelme. Majd ő utánajár, hogy mi történt pontosan, és lehet-e még fellebbezni. (A "felülvizsgálat" az teljesen más, és csak bizonyos feltételek esetén van rá lehetőség. Szerintem te nem arra gondolsz amúgy sem.)


Ne próbáld magad csinálni, mert nem fog menni.

2022. szept. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!