Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha én voltam a hibás min...

Ha én voltam a hibás min múlik a büntetés? Nekünk is van kocsink és mondta a csávó hogy a biztosító rendezi kérlek valaki elmondja?

Figyelt kérdés
Ma elütött egy autó, biciklivel voltam és kis korú vagyok ha ez számít valamit. Nekem volt egy elsőbbség adás táblám, de a kocsisnak is volt amibe volt egy bicikli és két nyíl egy jobbra a másik balra mutatott a bicikli alatt nekem volt elsőbbségem vagy neki? Nem történt nagy baleset csak a kocsi megsérült egy kicsit.

2022. okt. 11. 20:23
 1/9 anonim ***** válasza:

Google maps link?


Am azt nem fizeti a kocsi felelősségbiztosítása, ha te biciklivel balesetet okoztál.

2022. okt. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hívott rendőrt?
2022. okt. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem hívott
2022. okt. 11. 20:36
 4/9 anonim ***** válasza:
Akkornnincs is eset... vagy felírta az adataidat?
2022. okt. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Csak telefonszám meg név
2022. okt. 11. 20:42
 6/9 anonim ***** válasza:

Okoztam balesetet gyalogosként.

A lakásbiztosításom fedezte.

A károsult elvitte a kocsit egy szerelőhöz, és kérték tőle a biztosításom kötvényszámát. Megadtam, természetesen.


Ezután hívott a biztosító embere, eljött személyesen, akkor amikor nekem is jó volt.

Felvette a jegyzőkönyvet, több dolgom nem volt. Kb. 15 percig tartott.

A pénz sokára érkezett meg az autószerelőhöz, de ebbe nekem nem volt beleszólásom.

Ennyi.

2022. okt. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A ti autótoknak ehhez semmi köze.

Esetleg a mabisztól kaphat penzt, mintha ismeretlen tettessel ütközött volna.


Azt nem tudom h ilyen esetben a biztosító nem próbalja-e behajtani a kár összegét a szüleiden...

2022. okt. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Csak azért irtam az autónkat mar a csávó kerdezte hogy van e kocsink es mondta hogy ha van akkor a biztosító elrendezi
2022. okt. 11. 20:57
 9/9 anonim ***** válasza:
Rosszul tudja.
2022. okt. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!