Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Népszámlálási kérdéseknél a...

Népszámlálási kérdéseknél a családban minden főre vannak külön kérdések? Volt a férjemre is kérdés mikor mentve kiléptem, de folytattam és már nem volt, lezárta. Van ilyen?

Figyelt kérdés
Nektek mindenkinél voltak személyre szóló kérdések?
2022. okt. 18. 10:30
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
Ha azt írod be, hogy 4-en laktok egy házban, akkor minden egyes személyre van kérdéssor. Nekem vagy fél óra volt kitölteni, ki is akadtam. Amire lehetett beírtam, hogy nem kívánok rá válaszolni. Túl indiszkrét kérdéseket tesz fel. Meg hogy mivel jár a gyerek iskolába, és hány perc neki odaérni? Ki a fenét érdekel ez?
2022. okt. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nem ez a gond, magamra nézve ki is töltöttem, majd később akartam folytatni, láttam hogy ez még hosszú, elmentettem, kiléptem.

Folytatáskor már csak 2 kérdés volt, vége volt a kérdőívnek, lezárta úgy hogy nem volt mindenkiről kérdés. A válaszokat elmentettem.

Jól van ez így?

2022. okt. 18. 10:57
 3/9 anonim ***** válasza:
60%

Én is ki vagyok akadva. Nekem két főre kellett kitölteni, 5 napig nem sikerült beküldeni, mindig azt írta ki, hogy sikertelen mentés, próbáljam meg egy perc múlva. Az elmentés sem sikerült, akkor kétszer írta ki ezt az üzenetpanelt.


Aztán jött a windows-frissítés, ameddig tudtam azt halogattam, mert nem akartam újraindítani a gépet (5 napon át vagy be volt kapcsolva, vagy hibernálva volt), de egyszer csak lefagyott, így hiába. Fenét fogok még egyszer vesződni, és megint kockáztatni, jöjjön csak ki a kérdezőbiztos, szenvedjen ő. Leszarom, hogy mennyi ideig tart.


Ez az orbáni színvonal.

2022. okt. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem sima liba volt.

Valószínűleg az a gond, hogy a határidő végéhez közel akarták a legtöbben kitölteni, és mint minden rendszer, túlterhelés alatt összeomlott.

2022. okt. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az első kérdések között az volt, hogy ki lakik ott. Ha oda nem írtad be az ő nevét, akkor később se kérdezett rá. Ha beírtad, akkor elvileg kb. ugyanazokat a kérdéseket felteszi neked is.
2022. okt. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Utolsó, bírtam mindenkit. Mégegyszer leírom. Egyszer láttam a kérdőíven, hogy majd jönnek kérdések róluk is, mentettem mert el kellett mennem. Mikor visszatértem már nem volt több kérdés. Így oké?
2022. okt. 20. 10:57
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem, nem oké.


A leges-leges-legelső kérdések egyike volt, hogy kik laknak a lakásban.

ide írhattad, hogy

Mari

Ilonka

Géza

Pityu


Ha ott laknak. Ha nem laknak ott, akkor eleve nem kell odaírni, viszont ha minden ott lakót eleve itt kellett volna odaírni.


"Így oké?"


Ha valakit lefelejtettél itt a listáról, akkor arra nem kérdez rá, csak azokra a személyekre kérdez rá, akiknek a nevét korábban megadtad.


"Így oké?"


A mentés gomb csak akkor volt elérhető, ha már minden kérdésre válaszoltál. Ill. volt egy másik ideiglenes mentés vagy milyen gomb a jobb felső sarokban.


De szerintem nem ront rád a TEK, ha elrontottad.

2022. okt. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Te gyárilag vagy ilyen vagy tanult a dolog?

Mindenkit beírtam, aki itt lakik, ez nem világos valamiért?

De nem kérdezett rájuk ez is?

2022. okt. 22. 06:05
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy jártam. Egy emberét kitöltötte, utána elmentettem. Később akartam folytatni de az egész elromlott, a lakcím egy % jel lett. A beírt emberek mind eltűntek, de nem is lehetett újra beírni. Ez pedig még első héten volt, utána még párszor ránéztem de semmi változás nem volt. Úgyhogy így hagytam, és majd jön a számláló biztosan.
2022. okt. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!