Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Egy 10 évnél régebben álló...

Egy 10 évnél régebben álló feltüntetetlen épületre külterületen megadják-e a fennmaradási engedélyt, ha a jelenlegi helyi szabályoknak nem felel meg?

Figyelt kérdés

2022. okt. 19. 15:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem lehet igennel vagy nemmel megválaszolni.

Függ attól, hogy hol van, milyen építmény, miben nem felel meg, és mire akarják használni, kicsodák.

2022. okt. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
12%
A Fidesz van hála égnek hatalmon, szóval biztosan meg. Mindörökké. 🇭🇺
2022. okt. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
1: ezt nem értettem. Akkor nem egyértelműek a jogszabályok? Vagy hogyan lehet megtudni?
2022. okt. 19. 17:10
 4/6 anonim ***** válasza:

#3 A jogszabályok egyértelműek, amit te kérdeztél az nem egyértelmű.

Ha most megkérdezem tőled, hogy te kidobnád-e azt a gyümölcsöt amit tegnap láttam és nem felel meg a gyümölcslé készítés élelmiszerbiztonsági szabályainak, akkor te sem tudnál rá válaszolni.

Mivel lehet hogy nem felel meg annak a szabálynak, de nem is akartak belőle gyümölcslevet csinálni, mert mondjuk takarmánynak szánják, vagy nem tudod, hogy 1 darabról van szó, netán 5 tonnáról. Nem mindegy, hogy az én almá a kérdéses gyümölcs a konyhámban vagy csak láttam egy cég udvarán halomban és épp válogatásra várt stb. stb.

2022. okt. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

hm...

honnan lehet ezt megtudni?

2022. okt. 20. 09:29
 6/6 anonim ***** válasza:

#5 Mondjuk tőled aki feltette a kérdést?

Neked kellene tudnod, hiszen te tudod milyen épületről beszélsz a kérdésedben.

2022. okt. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!