Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Rágalmazás ellen mit lehet tenni?

Rágalmazás ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Parbeszedbeli sertegetest nem szoktam komolyan venni, de egy ismerosom miutan osszevesztunk elkezdte rolam azt terjeszteni hogy lofegyvert es tudatmodosito szereket tartok/arusitok. Tisztaban vagyok azzal hogy rendorseg/nyomozohatosag ugysem talalna nalam semmit, mivel soha eletemben nem is volt, es remelhetoleg nem is lessz a tulajdonomban ilyen es ehhez hasonlo szer/targy. De sok ismerosom ezt komolyan vette es ez miatt szoba sem akarnak allni velem+rajtuk keresztul is egyre tobb emberhez jut el ez az allhir, aminek szeretnek veget vetni, de nem tudom hogy ez miatt erdemes e hatosagokhoz fordulni vagy sem. Errol nektek mi a velemenyetek?

2022. nov. 16. 17:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Amennyiben bizonyitani tudod hogy ezt terjeszti rolad mikozben ez bem igaz, siman tehetsz ellene feljelentest ragalmazasert. Hogy annak mikor lesz erdemi eredmenye, az mas teszta.
2022. nov. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Na igen... Honnan tudni, hogy kezdte a pletykát?
2022. nov. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!