Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Az Euronics-ból rendeltem egy...

Az Euronics-ból rendeltem egy terméket, de rossz nevet adtam meg, és nem hajlandók módosítani a számlázási adatokat, mit tehetek?

Figyelt kérdés

Az a baj, hogy így nem tudjuk leírni a költséget a vállalkozásból. Felhívtam őket, 2 ügyintézővel is beszéltem, de azt mondták, hogy nem. Egy 199 ezer forintos laptopról van szó. Gyorsan kellett megrendelni, nem volt sok időm mindenre figyelni. Így kb. 50 ezer forintot fogunk bukni, de ha lemondom, akkor sokkal többet, mert igen akciós volt a gép.

Soha sem gondoltam volna, komolyan, ilyen a mesében sincs, hogy ennyire rugalmatlan legyen egy cég. Írtam nekik email-t, hogy készpénz számlát kérnék a megadott névre. Még ennyire sem voltak hajlandók, a laptopot pedig már fel is adták a futárnak.


Egyébként a GYIK résznél ez van leírva: "Amennyiben a profil adataidban módosítani szeretnél, ezt minden további nélkül megteheted belépés után az „Adataim” menüpont alatt. Amennyiben a rendelésed adatait szeretnéd módosítani, kérjük keresd ügyfélszolgálatunkat az alábbi elérhetőségeken:

+36 1 411 8434,

ugyfelszolgalat@euronics.hu"


Szóval ez elég nagy inkorrektség szerintem. Mit tehetnék?


2022. nov. 18. 13:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés, milyen státuszban van a rendelés? Ha már kiküldték a számlát utólag nem tudnak vele csinálni semmit, ha még nem készült el akkor kötelesek.
2022. nov. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

1.: 12:53-kor kaptam meg email-ben a számlát.

Éjfélkor rendeltem meg a laptopot, 1:33-kor írtam nekik egy email-t, hogy kérem a számlázási név megváltoztatását.


Az ügyfélszolgálatot hívtam délelőtt. Két ügyfélszolgálatossal beszéltem, mindkettő azt mondta, hogy nem lehet.


Mit tehetnék, tudnál segíteni kérlek? Hívjam őket újra, de a panaszkezelés opciót válasszam?

2022. nov. 18. 14:01
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha automatikus számlázási rendszerük van, akkor 1:30-kor már rég kész is volt.

Buktad.

2022. nov. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha így is nyersz rajta az akció miatt, akkor ne görcsölj ezen. Elszúrtad a nevet, tanulópénz, legközelebb jobban figyelsz.
2022. nov. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
4.: A franc se gondolta volna, hogy semmit nem lehet módosítani a megrendelésen. Itt nem úgy volt, hogy akkor most 28-szor átolvasok mindent, pár másodpercig volt elérhető a termék. Csak bejelentkeztem az email címemmel, és már rendeltem is meg. De azért köszi!
2022. nov. 18. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!