Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Zaklat egy privat telefonszam....

Zaklat egy privat telefonszam. Ha bemegyek a rendorsegre, ok ki tudjak nyomozni hogy milyen szam hiv es kihez tartozik?

Figyelt kérdés
2022. dec. 26. 19:08
 1/9 A kérdező kommentje:
A telefon nem jelzi ki a szamot mivel rejtett a szam.
2022. dec. 26. 19:09
 2/9 anonim ***** válasza:
7%
Annyi eszed nincs hogy letiltsd a rejtett számokat mi?
2022. dec. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Marhára nem érdekli őket, lehet, hogy egy ügynök akar beszélni veld, ebben semmi torvénytelen nincs.
2022. dec. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
És mi történik amikor felveszed?
2022. dec. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Olyankor nem szol bele. Van amikor ejjel 3 kor hiv. Szeretnem megtudni ki o, rendorok ki tudjak deriteni? Mert ez zaklatas.
2022. dec. 26. 19:39
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nem.

Még az is lehet, hogy gép hív.

Van lehetőség tiltani a privát számokat, és akkor nem ébredsz fel rá.

2022. dec. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
A rendőrségnek meg van a lehetősége és a módszere, létezik telefonszám azonosító készülék. De nem biztos, hogy foglalkoznának vele ameddig nem fenyegetnek, zsarolnak stb.
2022. dec. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Első körben a szolgáltatónál érdeklődj. Lehet, hogy lesz valami ötletük. Több éve engem is hívogatott valaki szám nélkül. Nálam sem szólt bele senki. Egy pár hívás után már én sem szóltam bele. Felvettem, kihangosítottam, aztán félreértettem a telefont és tettem a dolgomat. Gondoltam ha mégis akar valamit, idővel csak beleszól. Ő elöbb unta meg, mint én.
2022. dec. 27. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Engem felhív egy pesti szám és csak valami zene szól benne, ha felveszem. Hiába szólok bele a telefonba, semmi válasz, csak a zene szól. Ez mi lehet? Mire jó egy ilyen hívás valakinek?
2023. márc. 7. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!