Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Talan tudt0k segiteni nekem...

Talan tudt0k segiteni nekem ebben az ugyben. barmi jotanacsot szivesen fogadok, mert eleg tanacstalan vagyok. Csalad,Temetes,Orokseg temakorben. ?

Figyelt kérdés

Essunk is neki.


Apam 2 eves korom ota nem el velunk, elvaltak a szuleim.

Anyukam ujrahazasodott, lett egy ocsem is. Sose tiltottak,hogy talalkozzak apammal.Inkabb tobbszor csalodtam benne,hogy nem jott el a megigert talalkozora,de teltek multak az evek es tulleptem ezeken.


Apam nem hazasodott ujra,csak "ketyegtetos" baratnoi voltak.


Ma tudtam meg,hogy akkor felkototte magat (kb 98 kornyeken) egy kotelre es a baratnoje vagta le rola. Ezen kattogok egesz nap,hogy en errol nem tudtam, bar akkoriban lehettem kb 8 eves.


Lenyeg, azota mar felnottem, kulfoldon elek, hazas vagyok, nem keressuk egymas tarsasagat.


A kerdes ami foglalkoztat az az oroksegrol valo lemondas (ami tobbnyire banki es uzsorakamat) modja es menete.


Illetve a temetes koltsege. Kovezzetek meg erte,de nem akarok ezzel foglalkozni. Sose volt ott mellettem,sose foglalkozott velem, a csalad es a rokoni kapcsolatokat az alkoholizmusaval megkeseritette.

Nem haragszok ra,inkabb kozonyos vagyok. Kerdes,hogy hogy tudok lemondani a temetes koltsegerol? Tenyleg ugy van,hogy ha le is mondok,amit megtehetek, akkor a mas elo rokonokra, eseteben a testvereire terhelik ra?


Igyekeztem egyszeruen es erthetoen irni, ha valami nem vilagos akkor lehet kerdezni.



2023. jan. 13. 10:27
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Azt hiszem ez a szerv adományozás úgy működik, hogy alap esetben mindenki szerv donor, vagyis arról kel nyilatkozni, hogyha nem akarom a szerveimet felajánlani.
2023. jan. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!