Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Behoztak egy órát a munkahelye...

Behoztak egy órát a munkahelyemre, hogy ajándék, aztán bejöttek érte, hogy elloptam. Mi lesz ebből?

Figyelt kérdés

Sziasztok

20 éves lány vagyok, egy egyszemélyes boltban dolgozom ahol váltjuk egymást egy másik eladóval. Tegnap reggel behoztak hozzám egy órát, hogy ajándék, elutasítottam de kb. Rám sózta a pali, letette és a boltban hagyta az eladótéren. Én eltettem a táskámba egyelőre, majd pár óra múlva mikor megérkezett a kollégám leváltani és a mosdóban voltam bejött érte egy nő, hogy én elloptam az óráját, nézze meg a táskámban és a kollégám belenyúlt, megtalálta. Majd a nő azt mondta vigyázzon velem, mert az előző munkahelyemen is ezt csináltam. Ez nettó kamu... Elvileg a nő videózott mikor bejött, szerintem tudom is ki lehetett a volt munkahelyemről.

Kérdésem az lenne, ilyenkor tudom-e bizonyítani, hogy a pasi hagyta ott a boltban?



2023. jan. 19. 10:17
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

"behoztak hozzám egy órát, hogy ajándék"


Hát, eléggé életszerűtlen történet. Egy ekkora értéket nem szoktak csak úgy odadobni random embereknek, hogy tessék itt van ajándék. Sőt, semmilyet.

2023. jan. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
50%
Kakkukosórát? 😂 Vagy milyen órát. Manapság már nem divat, gagyi karórák. Mondtad volna, ha nem vásárol semmit, húzzon a pokolba és vigye a s*arját ajándékozgatni a blahára. Sztem ez troll kérdés, mert nem kétezik olyan bolt manapság ahol nincs kamera, még a putriban is van. De olyan szerencsétlen flótás sem létezik, mint te. Még egy intézetis is tudja, hogy idegen cuccot nem teszünk táskába, meg pont akkor nem voltál ott mikor jöttek, kollegád meg a táskádba turkált, tudod kinek meséld ezt be.
2023. jan. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
"Kakkukosórát?":)))
2023. jan. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
69%

Elég fura sztori...

Mindenesetre nem neked kell bizonyítani, hogy nem loptad el, hanem nekik, hogy elloptad.

2023. jan. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
0%

#14 ez sajnos hülyeség..


Minden esetben a "vádlottnak" kell bizonyítani az ártatlanságát!


Nagyon hülye rendszer, de ez van..

2023. jan. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs kamera, akkor egy állítás-egy tagadás. Tetves aljas módszer, de csinálják páran. Legközelebb ilyenkor be kell tenni a pult alá, mint "talált tárgy", azt kész.
2023. jan. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Ez kamu.


Már attól hihetetlen a történet, hogy egy random idegen behoz egy órát ajándékba.

Aztán az is elég nehezen hihető, hogy ezt direkt azért csinálta valaki az előző munkahelyéről, hogy a kérdezőt innen kirúgassa.

De a leghihetetlenebb az, hogy a kolléganő belenyúlt a kérdező táskájába, amikor ő pár percig a mosdóban volt. Őszintén, ki csinálna ilyet? Mindenki azt mondaná, hogy mindjárt kijön a kolléganő és együtt átnézzük a táskáját. Már ha el nem küldni azonnal a fenébe azt a nőt, mert ki hiszi azt el, hogy a boltos ellopta a vásárló óráját. Sose hallottam ilyet. Lecsatolja a kezéről észrevétlenül? Ne röhögtessetek már!

2023. jan. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
48%

Nem feltétlenül hihetetlen a sztori. Nagyapám egyszer az utcán parkolt a belvárosban, és egy ott ólálkodó úriember hirtelen bedobott a nyitott ablakon át egy karórát az ülésre majd közölte hogy 10 ezer Ft lesz, visszavenni meg nem volt hajlandó. Nagyapám meg nem volt egy hirtelen haragú ember zsóval végül fogta és megvette az órát, amivel amúgy nem járt rosszul mert élete végéig viselte, valami elnyűhetetlen kínai kis vacak volt.


Ez is valami hasonló dolog lehet csak itt nem eladással hanem valószínűleg az állítólagos lopás miatti zsarolással akarhatnak pénzt szerezni. Lehet hogy bepróbálkoznak hogy kirúgatnak stb ha nem adsz nekik pénzt.

2023. jan. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

18-as, olyat már én is tapasztaltam, hogy román cigányok a parkolóban, mikor beálltam a kocsival, okvetlenül el akartak adni egy csomag zoknit nekem olcsón. Ők is nagyon rámenősek voltak, én meg úgy fogtam fel, mintha fizetős lenne a parkoló, csak még zoknit is adnak cserébe. :-)

De ez egész más. Itt nem eladni akarták az órát, hanem a történet szerint az előző munkahelyről akarta valaki őt kicsinálni. No, ezt nem hiszem el. Azt meg, hogy a kolléganő egy idegen kérésére készségesen kotorászik a táskájában, mikor pár percen belül visszajönne, azt meg pláne nem.

2023. jan. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Visszakanyarodva a kérdéshez, mi lenne ha... A nő feljelent téged lopásért, bizonyítéknak bemutatja az általa készített videót, amin hallhatónak kell lennie, hogy köszönöd nem kéred. Te feljelented a nőt hamis vádért, aztán majd a rendőrök kiszedik mindkettőtökből az igazságot a kihallgatásokon, megvannak rá a módszereik, és most nem az agyonverésre gondoltam.
2023. jan. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!