Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Behoztak egy órát a munkahelye...

Behoztak egy órát a munkahelyemre, hogy ajándék, aztán bejöttek érte, hogy elloptam. Mi lesz ebből?

Figyelt kérdés

Sziasztok

20 éves lány vagyok, egy egyszemélyes boltban dolgozom ahol váltjuk egymást egy másik eladóval. Tegnap reggel behoztak hozzám egy órát, hogy ajándék, elutasítottam de kb. Rám sózta a pali, letette és a boltban hagyta az eladótéren. Én eltettem a táskámba egyelőre, majd pár óra múlva mikor megérkezett a kollégám leváltani és a mosdóban voltam bejött érte egy nő, hogy én elloptam az óráját, nézze meg a táskámban és a kollégám belenyúlt, megtalálta. Majd a nő azt mondta vigyázzon velem, mert az előző munkahelyemen is ezt csináltam. Ez nettó kamu... Elvileg a nő videózott mikor bejött, szerintem tudom is ki lehetett a volt munkahelyemről.

Kérdésem az lenne, ilyenkor tudom-e bizonyítani, hogy a pasi hagyta ott a boltban?



2023. jan. 19. 10:17
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%

#15 "Minden esetben a "vádlottnak" kell bizonyítani az ártatlanságát!

Nagyon hülye rendszer, de ez van.."

HOL?

A magyar törvények szerint mindenki addig ártatlan amíg rá nem bizonyítják, hogy bűnös. A vádlónak kell bizonyítania.

2023. jan. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!