Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit szólsz ahhoz, hogy Máltán...

Mit szólsz ahhoz, hogy Máltán 5 hónap börtön fenyeget valakit, aki egy interjúban elmesélte, hogy megtért, és felhagyott homoszexuális életmódjával?

Figyelt kérdés
[link]

2023. febr. 3. 21:58
A kérdező szavazást indított:
Börtönbe vele, ez tűrhetetlen.
Ez már abszurd, erősebben fel kell lépni az LMBTQ őrület ellen.
22 szavazat
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
34%
Ez mar abszurd, erosebben fel kell lepni az LMBTQ propagatorok ellen.
2023. febr. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
87%
Forrás: mandiner.hu Nincs több kérdésem, jó szórakozást kívánok a droidoknak.
2023. febr. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
72%

Franciaországban is bűncselekményt követ el az a pszichiáter, aki PÁCIENSE KÉRÉSÉRE (!!!!) megpróbálja őt a homoszexuális vágyairól a heteroszexuális késztetések felé terelni.

Előtte voltak olyan emberek, akik ezt szerették volna elérni, és emiatt fordultak pszichiáterhez. Franciaországban erre már nincs lehetőségük.

2023. febr. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
66%
#3 a 70es évek óta nem használt “terápia”. Leginkabb azért, mert szakmailag nem bizonyult hatékonynak. Miért akarná valaki, hogy nem hatékony módszert alkalmazzon egy kuruzsló rajta (mivel már 50 éve nem is oktatják, így valószínűleg még annyira sem képzett a mágus)?
2023. febr. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
17%
#4 Én nem #3 vagyok, de ha a kuruzslással és a mágiával azonosítod a pszichológia tudományát, akkor ott ennél nagyobb baj is van a toronyban. Láttál már könyvet közelről? Félelmetes....XD
2023. febr. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:
44%

2-es.


[link]


[link]


Nézd itt ki keresheted a többit, ha annyira nem birod a mandinert: [link]


[link]

2023. febr. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
77%
#5 nem a pszichológiát hasonlítottam kuruzsláshoz, hanem a konverziós terápiával foglalkozó sarlatánokat. Én is pszichológiát tanulok, már a mesterképzést csinálom. Úgy gondolom erre nagyobb rálátásom van, mint egy itteni laikusnak.
2023. febr. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
76%

Nem ezért fenyeget börtön, a kérdésed egy sima rosszhiszemű hazugság. A konverziós terápia minden kultúrországban tiltott. A világon semmi értelme, nem fogod senkiből se pszichológiai se medicinális úton kipurgálni a homoszexualitást.


100 éve a mandiner azon hisztizett volna, hogy miért nem lehet elektrosokkra küldeni a kielégítetlen feleségeket.

2023. febr. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%

Vonatkozó törvény:

[link]

Pont az egyén szexuális irányultságát védi, így ugyanúgy tilos a hetero nemi identitás megváltoztatását reklámozni.

Ugye a források is tartalmazzák ezt a jelentéktelen kis részletet, nem csak a bulvárt?

2023. febr. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
5%
#7 Számos könyvet elolvastam a "nagyoktól", viszont a reakciód alapján elég erős kételyeim vannak affelől, hogy te mesterképzésen lehetsz. Laikus? Vagy eddig süllyedt az oktatási rendszer? Hajrá.:D
2023. febr. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!