Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Szerintetek Andrew Tate bűnös?

Szerintetek Andrew Tate bűnös?

Figyelt kérdés

Néztem videókat, amikben beismeri, hogy strici módszerekkel vett rá nőket, hogy webkamerás oldalakon mutogassák magukat (az ő saját szavai, nem az enyémek), valamint adócsalásról is beszélt. Nem tudom, hogy ez önmagában még elég-e a lecsukásához, de állítólag nemi erőszak elkövető és házasságszédelgő is a tag. Ezekre is mutattak beszélgetéseket a videókban, de ezek nem tudom valódiak-e, ilyeneket könnyen csinálhat bárki. Próbálok nem állást foglalni ebben az ügyben és kivárni a végeredményt, de egyre inkább úgy tűnik, hogy a faszikám saját magát szívatta meg a sok fecsegéssel. Érdekel ez a téma, mert Tate jelenleg a leghíresebb/hírhedtebb influenszer a világon. Sok rajongóját hagyná cserben, ha igazak a vádak...

A videó, amit említettem itt található:

[link]



2023. jan. 18. 09:01
1 2
 1/12 Pekka ***** válasza:
30%
Azt ugye tudod, hogy az influenszerek által a szocmediában megjelenített életvitel, kinézet, stb. nem valóságos? A valóságban bármi lehet a fickó (és ugyanez vonatkozik a többi hasonló emberre is), drogdíler, strici, ételfutár, agysebész. Aztán mikor elszáll az agyuk a hírességtől, na akkor kerülnek felszínre a valódi dolgaik.
2023. jan. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%

"Sok rajongóját hagyná cserben, ha igazak a vádak..."


Igazából akármit is követett el a fickó, engem az akaszt ki legjobban, hogy egy ilyen seggfej ennyire népszerű tud lenni.

2023. jan. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
11%

2#


Irigy vagy rá, ahogy sokan mások is.

2023. jan. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%
#3 Persze, mindenki irigy egy drogos, nőverő stricire.
2023. jan. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem bűnös.

Megnéztem több videóját, mert nem szerettem volna alaptalanul ítélkezni a "munkássága" felett, de csak az bizonyosodott be, hogy roppant ellenszenves alak, akivel nem mernék kettesben maradni egy szobában felügyelet nélkül (nő vagyok).

Ha van is egy-két értelmes gondolata a férfi szerepről, annyira túlzásba esik, hogy már azok is semmissé válnak, egyszerűen süt belőle, hogy csak addig tiszteli a nőket, amíg ki tudja őket használni szexuálisan. A férfiakat közül is csak azokat tiszteli/kedveli, akik hozzáhasonlóan a izmozásban és a szivarozásban látják a férfiasságot, nem pedig valódi értékekben (istenem, hát ő maga mondta, hogyha gyereke születne és elválna tőle a nő, akitől van, akkor többet a gyereknek se adna semmit, mert majd a nő új férje kell, hogy ellássa - ő természetesen nem nevelné más gyermekét).

Nem szeretek ítélkezni mások felett, de tate tipikusan az alak, akiből probléma nélkül elhiszem, hogy emberkereskedéssel is foglalkozik, nem véletlenül voltak korábban is rendőrségi ügyei. (Azt is ő maga mondta ki, hogy azért költözött Romániába, mert ott lazábbak a törvények.)

2023. jan. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
87%

"Irigy vagy rá, ahogy sokan mások is."


Pontosan ez a bajom. Annyira undorító az a vonal, amikor attól lesz valaki király, mert másokat le tud nyomni. Ezek a tipikus nyomorékok, akik vesznek egy k.rva nagy BMW-t, és direkt az út közepén parkolnak, mert attól érzik magukat királynak, hogy megtehetik. Semmi előnye nincs belőle, csak bizonygatja magának, hogy mekkora király.


Tate beszólésa Thunbergnek annyira tipikus: itt van egy csávó, aki elvileg az élet császára, mindenki őt irigyli, de belül még mindig egy ötéves kisfiú, akinek az adja a hatalom érzetét, hogy csúfolódik, és felidegesít másokat. Valójánban Tate lelki értelemben egy tipikus gyökér kis csicska, és az, hogy ez sokaknak tetszik az azt mutatja, hogy még sok ilyen van.


Az utolsóg mondatom nem személyeskedés veled szemben, ha nem inged, ne vedd magadra.

2023. jan. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
83%

Fogalmam sincs, ki ez.

Rákerestem, oké, valami idegesítő, sunyi patkányképű, metroszexuális k-csög celeb, lapozzunk.

2023. jan. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
86%
Nemrég olvastam róla két cikket. Az egyikben csak általánosságban írtak róla. Gondoltam, biztosan túlzás, és a semmiért utálják, ami simán megtörténik a neten. Aztán a másik cikkben leírták, hogy konkrétan miket mondott, minket tett közzé, és mit tett. Egyértelműen egy idióta, bunkó, beteg ember.
2023. jan. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
10%

"Egyértelműen egy idióta, bunkó, beteg ember."


Ez elsősorban Gretara igaz.

Mindenféle képzettség nélkül akarja megmondani kioktató stílusban diplomás szakértőknek,hogy mit csináljanak, mit gondoljanak.


Beteg kislány akarja mindenkinek megmondani, mi legyen.

2023. jan. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
71%
9: És? Attól, hogy Gréta nem szimpatikus, még nem lesz Tate egy jó ember.
2023. jan. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!