Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Férfiak, mit gondoltok az...

Férfiak, mit gondoltok az erőszakról?

Figyelt kérdés

Pl. a háborúkban?

Mondjuk, ha elvinnének katonának és kiadnák parancsba?


Szerinted van olyan helyzet, amikor megtennéd?



2023. márc. 1. 20:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
45%

Nekem nem parancsol egy mocskos állam férfi se. Mint pénz éhes szar. Nem haltak még meg elegen az ártatlanok közül miattuk ?

Az ember erőszakos fajta. A földnek jobb lenne nélkülünk!

2023. márc. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
97%
Az erőszak nem az én világom! Még a hálószobában sem. f.
2023. márc. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
41%

szerinted a háborúban amúgy parancsot kapnak rá?


ennyire csak nem lehet valaki sötét

2023. márc. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Elítélem az erőszakot.
2023. márc. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Az oroszokról olvastam. Mármint nem a mostani háborúról, hanem a 2.vh-ban. Idős nénik visszaemlékezésében, hogy amikor elfoglaltak egy falut, 3 napig végigerőszakolták a nőket.
2023. márc. 1. 21:38
 6/18 anonim ***** válasza:
94%
Nekem a női küzdősportolók tetszenek, de minden egyéb erőszak, háború, és hasonlók nem tetszenek.
2023. márc. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
30%

Kérdező, ilyen a mostani háborúban is történt, nem is kevés.

Az a baj, hogy annyira elvakultak azok az emberek, és megvezetettek, hogy tényleg parancsra cselekszenek. És ott nincsen visszakérdezés, vagy parancs megtagadás, mert akkor neked is véged 1 mp alatt. Viccen kívül.

Persze nem ezt parancsolják nekik, hanem hogy fosszák ki és hozzanak el minél több értéket is a házakból pl, vagy szerezzenek élelmet bármi áron.

Ők meg bemennek valahova, és fél évig vagy akár több ideig nem is voltak nővel. Gondolhatod mik mennek ott a fejekben, ráadásul úgy, hogy fegyver is van nála.

2023. márc. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
100%
Én biztos, hogy nem tenném meg soha egyébként, a kérdésre is konkrétan válaszolva.
2023. márc. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
52%
Csak fideszesre lőnék, mást nem bántanék, mert az ország ellensége a fidesz.
2023. márc. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
78%
"szerinted a háborúban amúgy parancsot kapnak rá?" Bizony, nem példátlan hogy parancsot adnak rá. Eszköznek használjak a lakosság rettegésben tartására, megtörésére. Példa rá amit a japánok Kínában tettek...
2023. márc. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!