Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A párom erőszakról fantáziál,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom erőszakról fantáziál, de megélni nem szeretné?

Figyelt kérdés
Mondtam neki, hogy szívesen játszok vele olyat ha élvezné, de mindig azt mondja hogy ezek csak fantázia szinten működnek. Miért nem szeretne ilyen és ehhez hasonló fantáziákat megélni ha van rá nyitott partnere is?
2022. márc. 24. 05:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Fél hogy eldurvul
2022. márc. 24. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%
Mert nem veled akarja.
2022. márc. 24. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
Leírta: "mindig azt mondja hogy ezek csak fantázia szinten működnek"
2022. márc. 24. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
Minden kutatásból kiderül, hogy a legáltalánosabb női fantázia az erőszak. Ha viszont valóságban élik meg, traumás élmény, egy életre.
2022. márc. 24. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%

Ahogy a 4-es írja.

Voltam olyan hülye, hogy elmondtam ezt a vágyamat az aktuális pasimnak, aki annyira komolyan vette hogy akkor sem állt le amikor szóltam neki, mert olyan fizikai fájdalmat éreztem.

Azóta nem hogy nem beszélek a vágyaimról, még szexelni sincs kedvem az elkövetkezendő pár évben.

2022. márc. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 BohócKolbász ***** válasza:

De meg lehet élni. De ehhez bizalom kell. óvintézkedés, és nagyon sok tudatosság. Fel kell tudni fejben építeni az együttlétet miután letisztáztátok a kinek mit szabad kérdéskört.

Ha az 5-ös tőlem ilyet kért volna, nem zárkóztam volna el én sem. Nyilván meglepődnék. De az első kérésem az lett volna tőle hogy találjon ki egy biztonsági jelszót amit ha hangosan kimond azonnal abbahagyom amit épp művelek vele.

2022. márc. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Nyilván odafigyelek a partneremre és nem szeretnék igazi fájdalmat okozni neki.


Ezek szerint már az is nagy dolog hogy elmondta ezeket a vágyait, aztán hogy szeretné-e kipróbálni csak rajta múlik.

2022. márc. 24. 11:56
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
ez engem is felizgat nagyon. de en szeretem is ha iranyitanak es kemenyek velem.
2022. márc. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Missi_Key ***** válasza:
100%
gondolom a fantáziájában nem szerepjátékozik, mint valami elsőéves színészhallgató
2022. márc. 27. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!