Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, mit gondoltok az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit gondoltok az erőszakról úgy általában?

Figyelt kérdés
Hallottam, hogy sok lány arról fantáziál, hogy megerőszakolják többen, stb. Most akkor a nők titokban igénylik az ilyen bánásmódot vagy ez olyan tabu téma a nőknél?

2020. júl. 16. 13:59
 1/7 anonim ***** válasza:
80%

Sok pasi játszik lövöldözős játékkal, vajon nekik is titkos álmuk, hogy fejbe lőjék őket?


Igen, valakinek ez a fantáziája - de csak SZEREPJÁTÉK keretében, tehát olyan partnerrel, skiben megbízik!


A tényleges nemi erőszak bűncselekmény, és nem csak viccből - nagyon durva lelki sebeket okoz.

2020. júl. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%

En is fantazialok ilyenekrol, de szornyu lenne ha valoban megtortenne ......

Nem hiszem hogy tul tudnam tenni magam rajta.

De ha ellenorzott a korulmeny pl en szolnek annak az x pasinak hogy itt is itt talalkozunk az magint mas.

2020. júl. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%
Nekem a barátnőm szereti, élvezi és felizgatja, ha ilyen játékkal kezdjük a szexet, de a valódi erőszak nagyon távol áll tőle, szóval ez a lényeg.
2020. júl. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%

Emberfüggő. Sokaknak hihetetlen, de vannak olyan nők, akik tényleg vágynak erre. Volt olyan barátnőm, aki azt kérte, hogy szex közben ököllel üssem.

Szerintem ez az ösztönökre vezethető vissza, hogy a természetben alapvetően a hím dominánsabb.

2020. júl. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
95%
A férjemmel mi is játszunk kikötözős, lefogós, seggrepacsizós szexet, de a valóság borzasztó, begyógyíthatatlan sebeket ejt, nem ritka, hogy a nő sosem tudja feldolgozni. A nagy különbség, hogy TUDOM, hogy a férjem sosem tenne olyat, amivel valódi fájdalmat okoz. Maximálisan megbízom benne, és ettől pikáns, ha kissé durvul. Kissé.
2020. júl. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
61%

Megtud fogalmazni valaki bármilyen épkézláb érvet amellett, hogy miért pontozta le a #4-es válaszom?

Talán az illető ismeri az exem, aki ilyet kért? Elhiszem és jogos érv, csak akkor írja már le a nevét.

Talán a természetben nem a hím dominánsabb általában? Elfogadom, csak akkora az illető menjen mondjuk bikák közé párzási időszakban.

2020. júl. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Volt egy barátnőm, akinek az általam ismert emberek közül a legtörékenyebb volt a lelke, mégis imádta az ilyen szerepjátékot. Kért tőlem olyan fizikai dolgot is, amit nem mertem megtenni, mert féltem attól, hogy komolyabban megsérül, de amint megtörténne vele egy igazi erőszak nem tudta volna feldolgozni. Fantázia oké, tetlegesség nem.
2020. júl. 17. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!