Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Üzletszerűen elkövetett...

Üzletszerűen elkövetett lopásért mit kaphatok?

Figyelt kérdés

Van 7 lopási ügy amiben elítélt vagyok. Azaz 7x vtam büntetve, meg van egy rablási vád de hogy azzal minan, nincs mostanába infó róla. Január végén meggyanúsítottak szabálysértesi értékre elkövetett dolog elleni erőszakkal.elkövetett lopás vétsége miatt, meg van a Szabadságtéri tornatermi öltöző lopás 3 nőtöl loptam.Kisújszálláson. Ezt majd eggyesítik, és üzletszerűen elköketett lopás bűntette lesz, de 1 ügy. Voltam már börtönbe 8 és fél hónapot, de szabadultam már rég.

Eért a lopásért mit kaphatok és mennyit, mármint büntetést?

Többet nem csinálok ilyet.



2023. márc. 1. 22:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Menj be a mikepércsi úti edzőterembe a rendőr haverjaidhoz és kérdezd meg tőlük.
2023. márc. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
Remelem jooo sokat.
2023. márc. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Fsms ***** válasza:
90%
Levike visszatértél?
2023. márc. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%
Vádat emeltek, Gyula?
2023. márc. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
94%
Van net a gyorskocsi utcában?
2023. márc. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
95%
#5 ott levike túl se élné a 72 órát …:D
2023. márc. 2. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
91%

Kedves .....

Namindegy.

Komolyan ez volt a házid?

2023. márc. 2. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
90%
Töppszörös visszaesőktől. A "többet nem csinálok ilyet" nem hangzik túl hitelesen. Viszont a várható halmazati büntetés miatt legalább több időd lesz a Btk tanulmányozására!
2023. márc. 2. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Én Debrecenbe lakok és elmentem 16.35 körül vonattal Kisújszállásra és ott rosszat csináltam, majd este 22.25 körül vissza Debrecenbe haza. Nem is az a baj, h elmentem és ott járkáltam, mert olyan tőrvény nincs, hogy valaki más városba nem járkálhat. Az volt a baj, hogy ott rosszat csináltam és ezért folyik ellenem ügy megint.


Jártam már Békéscsabán, ott csúnyán megütöttem a lábam, ismernek ott is a rendőrök, meg ahol lakok Debrecenben is. De Békéscsabán régen voltam, nem is megyek. Tavaly ősszel szeptember végén jártam Nyíregyházán is, de ott nem csináltam semmit. Most Kisújszálláson, ugye elkövettem ezeket. Ott a Szabadság téri iskola tornatermében felnőtt nők zumbáztak este fél 7-től fél 8-ig. Bementem és 3 nőtől vittem el pénzt mindösszesen 55 ezer forint értékbe. Téves gondolat, hogy a nők ha akkor jöttek volna be az öltözőbe, azok nem bántanak, mert azok mégiscsak nők, ugyanis lehet összefogtak volna vagy öten-nyolcan és kiheréltek volna.

2023. márc. 2. 13:38
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Rosszat a gyerek csinál, aki véletlenül eltöri a vázát.


Te bűncselekményt követtél el, nem is egy alkalommal.


Tudjál már különbséget tenni.


Ja, és kiherélni nem tud senki, hiszem nalad nincs is mit.

2023. márc. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!