Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Lehet gyreknél bicska?

Lehet gyreknél bicska?

Figyelt kérdés

A 12 éves húgom nagyon szeretné édesapám bicskáját de ő fel a törvények miatt oda adni neki.(Svájci bicska)

Oda adja neki? Ezért nem büntetik meg?Nem iskolába vinné de pld.amikor megyünk rokonokhoz Pestre



2023. márc. 6. 21:41
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
67%

Nem tudom hogy bicska korhoz lenne kötve..

De amúgy miért nem lehet nála bicska?

Ne má,ne nézzük már minden gyereket értelmi fogyatékosnak,hogy egy rohadt kis bicskát nem lehet rábízni🤷🤦

2023. márc. 7. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
67%

11-es vagyok

De amúgy szülő döntése,ha nem adja oda akkor nem...

Nyilván sok gyereknél is van bicska,hidd el,volt olyan ismerősöm aki 13 évesen hordott bicskát mégse szúrt le senkit😀

2023. márc. 7. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
De ha leszúrna, kit vennének elő? Milyen büntetést kapnának?
2023. márc. 7. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
21%
Nem törvénybe ütköző, de nagyon bizarr, hogy rokonlátogatóba bicskával megy valaki... Mégis minek? Le akarja szúrni a rokonokat??? Ha nem, akkor meg minek neki a bicska miközben nagymamát látogatja???
2023. márc. 7. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

9. Anonim

Ezt kicsit nem értem hogy nagyobb lesz tőle a farkad mert kezdjük ott hogy a nővére vagyok :)

2023. márc. 7. 14:19
 16/17 A kérdező kommentje:

[link]

Ez az a bicska

2023. márc. 7. 14:22
 17/17 anonim ***** válasza:
JOGILAG lehet. A többit meg miért nem xarod le?
2023. márc. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!