Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ezekre lenne érdemes közérdekű...

Ezekre lenne érdemes közérdekű bejelentést tenni a fogyasztóvédelemnél, foglalkoznának vele?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=jdz6nj3bSeA&t=


https://www.youtube.com/watch?v=lb5b5CyAz6E&t=5s


Olyan tartalomgyártók reklámoznak szerencsejátékot, akiknek a megcélzott közönségük gyakorlatilag a 6-12 éves gyerek korosztály.


2023. márc. 14. 10:32
 1/6 MDaniel98 ***** válasza:
Amennyiben elmondják, hogy 18 éven felüliek vehetnek részt benne, akkor nem tudsz csinálni semmit.
2023. márc. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

"Tilos közzétenni szerencsejátékhoz kapcsolódó reklámot olyan sajtótermékben, amely alapvetően gyermek-, illetve fiatalkorúakhoz szól!"


Nyilván itt necces, hogy egy youtube csatornát lehet-e "sajtóterméknek" nevezni...

2023. márc. 14. 11:20
 3/6 MDaniel98 ***** válasza:
Szerintem nem.
2023. márc. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Csak én nem látom, hogy ezek a videók miért szólnának alapvetően fiatalkorúaknak vagy gyerekeknek?

Még a feltöltő és a YouTube se sorolta be a gyermekeknek készült tartalom kategóriába.

2023. márc. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Attól, hogy sok fiatal is nézi, még nem lesz nekik szóló csatorna.
2023. márc. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Konkrètan szerintem 13 èv felett nem nèzi senki ezt a csatornànt. csak olvass a hozzàszólàsokba bele. csupa kisgyerek.
2023. márc. 14. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!