Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Nem kellene betiltani a...

Nem kellene betiltani a köztereten való kutya sétáltatást, ilyen törvényt hozni?

Figyelt kérdés
Közterületen megyek sokszor, utcán és egyre többen sétáltatnak kutyát. Én eddig is mindig kitértem a kutyáktól, megelőztem a kutyasétáltatót, a kutyájával együtt. Volt mikor odaszaladt a kutya és nyalta a cipőm, meg ugatott. Mindegy, hogy sokan azt magyarázzák a kutyások, hogy nem harap a kutya. Ez nem igaz. Pár napja siettem és előttem a járdán egy 20 év körüli lány egy kis fehér kutyát pórázon sétáltatott, de kicsi kutya, gondoltam mivel sietek, megelőzöm, elmegyek mellettük. Ahogy elhaladtam mellettük, a kis kutya ugatott egy hangosat és felugrott a kezem irányába, de nem érte el. Simán megkaphatta volna a kezem. A lány észre sem vette, nem érdekelte. Utolsó volt, hovy teljes erőből nem rúgtam hozzá a gazdájához. De legközelebb nem leszek elnéző. Masok is panaszkodtak már ilyenre, sokan. Szerintetek nem kellene ooyan törvényt hozni, hogy betiltani a kutyasétáltatást közterületen?

2023. márc. 20. 20:49
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
*közterületen
2023. márc. 20. 20:50
 2/27 anonim ***** válasza:
62%

Próbálj meg arra gondolni, a kutyatartók valóban boldog emberek.

Aztán gondolj a te szánalma életedre, és a nyomorult beteges értékrendedre.

Ez majd segit.

2023. márc. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 Alex Fly ***** válasza:
65%

Nem.

Az ilyen szánalmas, a saját tyúxaros életének kudarca miatt mások életébe belepofázó prolikat kellene betiltani.

2023. márc. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
44%
kedves kérdező...értem a kutyás panaszod, de ezzel párhuzamosan emelj szót a közterületen szaró-hugyozó pocsolyarészeg hajléktalanokról(is)...aztán ha tisztul a feje, felszáll a barátaival egy vadonat új üléshuzatú villamosra..ahol éppen ülsz..mit öeszel?
2023. márc. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem inkabb az autokat tiltsak be, a multkor is majdnem elutott egy

Meg a fakat is tiltsak be, mert harom eve a nagy viharban majdnem radolt az automra egy

Meg a viharokat is tiltsak be

2023. márc. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Rendben. Nagyon kedvesek vagytok, legközelebb nem leszek ilyen elnéző ha olyan történik mint valamelyik nap, hanem kicsit durva következménye lesz.
2023. márc. 20. 21:07
 7/27 anonim ***** válasza:
36%
Ésszerűbb lenne az embereket kitiltani a közterületekről.
2023. márc. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
87%

"Nagyon kedvesek vagytok, legközelebb nem leszek ilyen elnéző ha olyan történik mint valamelyik nap, hanem kicsit durva következménye lesz."

Nem baj, majd kifizeted, amikor polgari peres uton behajtjak rajtad.

2023. márc. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
90%

Nyilván rettenetesen durva következményeket tudsz előidézni ha kétszáz lesz a pulzusod mert egy kutya vakkant egyet. Mellesleg ha egy kutyát bántasz az állatkínzás és letöltendőt kapsz érte ha nem ás sl a gazdája előtte.


Amúgy nem úgy van, hogy szájkosár és póráz? Szerintem ez tökéletesen elég lenne, amellett, hogy rettenetesen sok olyan ember tart kutyát akinek nem kellene, bár ez igaz a gyerekvállalásra is. Pl. ezerből egy olyan kutytatartó van aki nem állítja a kutyájáról, hogy behívható, miközben tízből ötször pont nem érdekli a kutyát ha hívják.

2023. márc. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
72%
Én a múltkor felrúgtam egy kisebb termetű bokacirkálót. Kocogtam, erre odajött ugatni, meg belém próbált harapni. A gazdija meg csak ímmel-ámmal: Buksi, Buksi, nem szabad. Nekem nagyon útban volt, ezért lábbal felborítottam. Úgy meglepődött, hogy abbahagyta az ugatást, és elfelejtett felkelni a földről.
2023. márc. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!