Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Akciosicipo Én is most az...

Karanyicz Roland kérdése:

Akciosicipo Én is most az életemben elsőnek befürödtem az akciosicipo.com oldallal.. a 20ezres cipoert fizettem 30ezret ,mert Jüanba váltotta..ezzel még nem lenne a legnagyobb baj..de hogy egy csöves szemüveget küldtek.. láttam páran járatok így.??

Figyelt kérdés
valaki bírt ellenük Jogi lépést tenni?

#átverés #jogi lépés #akciosicipo #ne hagyjuk annyiban
2023. márc. 23. 09:21
 1/8 anonim ***** válasza:
49%
Még az oldal címét se sikerült leírnod, nem csoda ha ilyen könnyen átvertek.
2023. márc. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

olcó akciósz cipó...

https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..


Aztán meg se nem olcsó, se nem cipő. Vedd ezt tanulópénznek: EU-n kívülről (pláne Kínából) rendelni egyenlő azzal hogy teljesen ki vagy szolgáltatva az eladónak.

2023. márc. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

ITGuy részére:➡️ [link]

semmi baj azzal hogy okoskodsz..de legalább levegő nélkül tedd.:) köszönöm a segítséged.

2023. márc. 24. 17:56
 4/8 anonim ***** válasza:
Most nem azért de se egy cégnév se egy telefonszám az oldalon én még email címet se látok. Tanulópénz lesz ez.
2023. márc. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálam a vírusírtó meg se hagyja nyitni az oldalt :D
2023. márc. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A Holdról is látni, hogy ez csak egy honlap a többi kamu átverős oldalak közül. Már a címe is gyanús.
2023. márc. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

[link]


Igaz 2 órás, de ha van kedved, időd, akkor nézd meg, hogyan is működik ez az átverősdi a "zinterneten". Srác komoly energiákat fektet bele abba, hogy felkutassa őket - rendszerint cégek kérik fel, akik, nos, nem aprópénzeket vesztettek, de még így előfordul, hogy kisebb vagyonokra legyintenek, hogy "ez van".


A te 20.000 Ft arra nem lenne elég, hogy a srác egynapi munkáját kifizesd, tehát arról ne is álmodj, hogy felbéreled és megtalálja neked a csalókat. Ő nem rendőr, csak egy egy etikus hacker, aki együttműködik a hatóságokkal - már ha azok akarnak együttműködni. Nála a technikai tudás adott, a rendőrségnél meg a nyomozói tapasztalat.


Ja, nézegetheted hogy micsoda luxusban élnek akik átverik az embereket. Nyugodt lehetsz, hogy Kínában is pont ilyen luxury életmódot folytatnak a csalók, nem csak Afrikában.

2023. márc. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#7 baszki úgy megörültem a videónak, hogy végre valami érdekes. Persze érdekesnek érdekes, csak már láttam :)
2023. márc. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!