Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet normális ruhákat...

Hol lehet normális ruhákat kapni még? Ami nem tucat, ócska, csöves kinézetű?

Figyelt kérdés

Tegnap elment az egész napom és egyáltalán semmit nem vettem. H&M meg hasonló megfizethető plázaboltokban jártam.

Nadrágokból amik voltak: szösz-szedő anyagú, szakadt csöves fajta, agyonkoptatott, kinőtt fazon (bokavillantós), tüdőgatya fazon...

Egy átlagos, kényelmes, normális, szép nadrágot keresek, az nem volt sehol.

Gondoltam akkor nézek szoknyát, természetesen mindegyik szoknya mindenhol tüdőfazon. Oké, hogy az a divat, de a nők felének attól még nem áll jól, így nekem sem.

Felsőkből is annyira jelentéktelen, ronda, ócska fajták vannak mindenhol. Rossz rájuk nézni.

Hol vásárolnak azok az emberek akik nem a tucat-ócska-csöves-divatot követik?


2016. ápr. 10. 21:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Hm, esetleg tudnál mutatni képeket, hogy kb. milyet keresel? Mert én például nem egészen értem :)

Vicces, hogy pont a H&M-et emelted ki, mert nálam pont az az egyetlen bolt, ahol mindig találok valamit (pedig nem hinném, hogy tucat-ócska-csöves-akármi divat szerint öltöznék), igazából hónapok óta nem is vásároltam máshol. (Hozzáteszem, székesfehérvári vagyok és itt is szoktam vásárolni, itt nincs olyan túlzottan sok lehetőség, lehet, hogy csak emiatt lett nekem a H&M az "etalon").

Esetleg a Tesco F&F? Ott még elég nagy választék szokott lenni.

2016. ápr. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%

Marks&Spencerbe vannak szép egyenesszárú/cigarette nadárgok amik vékony enyhén streches szövetből vagy pamutból készülnek. Árban magasabb kategória de ha mondjuk feliratkozol az email körlevelükre mindig van valami akció. Elég szép polokat és blúzokat is lehet kapni ott.

Van Graaf az Alleban. Mindig vannak leárazott darabjaik amiket egész jó áron vásárolhatsz meg és elég jó minőségűek és nem a H&M stilust közvetítik. Szokott lenni a pénztárnál lenn egy nagy fogas oda mindig kirakják amit már leáraztak nagyon a nagy akciós szezonokon kivűl. Alleba vagy egy nagy Marks&Spencer is.

Internetes vásárlás. Vannak oldalak ahol nagyon jó ruhákat tudsz megvásárolni töredék áron.

Massimo Dutti, Zara, Benetton.

2016. ápr. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kinek mi a megfizethető... New Yorkerben próbálkoztál már? Ott nagy választék van és nem csak a divat szerint vannak ruhák.

Egyébként meg egy jó turkálót kell kifogni. Speciel én mindig belebotlok nem egy nagy márkás ruhadarabba ami gyakorlatilag nem is volt használva, és forintokért megtudom venni, ahelyett hogy kiadnék több ezreket egy divatosabb felsőért. És mellesleg nem követem a divatot mert az évről évre borzasztóbb, mégis megdícsérnek hogy csinos vagyok vagy jól nézek ki, holott turkálóból és New Yorkerből öltözök-> utóbbiból is csak az olcsó ruhákat veszem meg.

2016. ápr. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én is ajánlom a turit. Én nemrég találtam rá egyre, nagyon tetszik, mert nem turkálni kell, hanem vállfára vannak rendezve. 200-500 ft körül van pl. egy póló és mindig találtam márkás cuccokat, amire egyből lecsaptam :)

A nadrággal vagyok én is bajban, mert egyszerűen nincs olyan, ami nem végig passzos, de nem is trapéz :) megyek 2 lépést, már kint van a fél fenekem, hát nekem ilyen nem kell.

2016. ápr. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!