Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ma voltam boltba és kipakoltat...

Nem dávid kérdése:

Ma voltam boltba és kipakoltatott a biztonsági őr ok nélkül. Feljelenthetem?

Figyelt kérdés
Nem is adtam rá okot ott égtem mindenki előtt ezért lehet valamit tenni?
2010. okt. 7. 14:30
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/78 anonim ***** válasza:
75%
Nem.
2010. okt. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/78 anonim ***** válasza:
46%

Nem tudom,feljelentheted-e?Talán a főnökénél lehetne panaszt tenni,vagy panaszkönyvbe beírni.

Jó lenne valami hatékony megoldás az ilyen bunkó biztonsági őrök ellen!

2010. okt. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/78 anonim ***** válasza:
72%

"Nem tudom,feljelentheted-e?"


Mondjuk milyen váddal? Jogtalan kipakoltatás? :D

2010. okt. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/78 anonim ***** válasza:
84%

"Talán a főnökénél lehetne panaszt tenni,vagy panaszkönyvbe beírni"


Legalább kapna béremelést. Elvégre az a dolga, hogy a vásárlókat figyelje és a gyanús személyeket ellenőrizze.

2010. okt. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/78 A kérdező kommentje:
Mondjuk rágalomért. Mindenki előtt megaláztatás volt kipakolni. Szívesen feljelenteném. Csak bár fel lehetne jelenteni. Akkor tuti nem lehet feljelenteni?
2010. okt. 7. 14:45
 6/78 A kérdező kommentje:
ja és nem viselkedtem gyanúsan okot se adtam a kipakoltatásra.
2010. okt. 7. 14:48
 7/78 anonim válasza:
82%
én egy bunkó biztonsági őr csaj vagyok!ez a dolga,ha nem tudtad volna.elhiszem,hogy ciki,de ha nem loptál,akkor meg miért ez a felháborodás?a cégünknél nap,mint nap több 10 ember pakol ki és szondát fúj,mindenki megérti,h ezt is meg kell csinálni valakinek.
2010. okt. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/78 anonim ***** válasza:
70%

Mi megalazo van a kipakoltatasban? Emiatt nem kell "egned", akkor lenne ra okod ha talalt volna valamit. Nem talalt, mert nem loptal, kesz, tema lezarva. Sima rutinellenorzes.

Ellenben ha kozben udvariatlan, megalazo, bunko volt a viselkedese, azert bepanaszolhatod termeszetesen.

2010. okt. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/78 anonim ***** válasza:
67%

Persze!!Jelentsd fel hogy az a roh@dék rendesen végezte a dolgát.Micsoda sze metek vannak.

Most komolyan, kicsit gondolkozz már.Egy biztonsági őrnek ez a dolga.Engem is pakoltattak már ki.Na és?Nem loptam.Nem kell ezen kiakadni.

2010. okt. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/78 A kérdező kommentje:
de mégis most ok nélkül kipakoltat evvel nem értek egyet. Én elhiszem hogy ez a munkája de nem vok tolvaj szal ne pakoltasson ki. okot se adtam rá.
2010. okt. 7. 15:21
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!