Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ezért feljelenthetem testi...

Ezért feljelenthetem testi sértésért a nevelőapámat?

Figyelt kérdés

Megragadott,nagyon erősen megszorított,és lelökött az ágyra,majd kivonszolt az előtérbe,és majdnem lelökött a lépcsőről,egyedül anyukám akadályozta meg..

ezért nem kaphat semmit igaz?

Ha feljelenthetem Hol jelenthetem fel?


2011. júl. 17. 21:37
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Nem történt testi sértés, tehát csak rágalmazhatod.
2011. júl. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Értem. és azért kaphat valamit?
2011. júl. 17. 21:39
 3/27 anonim ***** válasza:
9%
Biztos, hogy azt akarod, hogy kapjon valamit? Nem Te voltál a hibás? Rosszban vagytok?
2011. júl. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

ÉN? HIBÁS? MIBEN? AZZAL HOGY MONDTAM ANYUKÁMNAK HOGY NE CSUKJA BE A SZOBÁM AJTAJÁT, ÉS EZÉRT EZT CSINÁLTA????

IGEN..AZT AKAROM HOGY DÖGÖLJÖN MEG,ÉS SOHA TÖBBET NE LÁSSAM.


elnézést.nem vagyunk jóban.

2011. júl. 17. 21:44
 5/27 anonim ***** válasza:
94%

21:43-as,

hogy érted, hogy nem a kérdező volt-e a hibás?

Olyan tett, bármilyen hiba nem létezik, ami indokolna egy kicsi vagy nagy fizikai megtámadást. Hogy értsd: megragadást, vonszolást, lökdösést.

Kérdező, menj el a családsegítőbe, és mondd el a történteket.Valószínű, hogy emberi viselkedésre fogják inteni az anyukád pasiját.

Hány éves vagy, fiú vagy lány?

2011. júl. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

18 éves lány vagyok.

Egy hónap mulva költözöm el innen Budapestre tanulni..de nem bírok ittmaradni.nem bírom.

2011. júl. 17. 21:52
 7/27 anonim ***** válasza:
Talán a családsegítő helyett előbb az édesanyjával kellene beszélnie...
2011. júl. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem kell, hogy legyen valami nyoma a bántalmazásnak, hogy ügy legyen belőle. Anyukád hogy képes együtt élni egy olyan emberrel, aki bántja a gyerekét?
2011. júl. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
17%
Nem bántotta. És mindenkinek lehet rossz napja, vagy lehet épp részeg, ne dramatizáljatok. Már lassan úgy írtok mintha egy 38as magnum lövedékeit kéne a kérdező májából kioperálni.
2011. júl. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
89%

Bántotta. Rángatta, megszorította, lökdöste. Senkinek sincs joga erre. A részegség nem mentség, sőt, súlyosbít.

Rossz napja van valakinek, és nem tud disztingválni, akkor kösse fel magát.

2011. júl. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!