Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mi lehet a megoldás az iskolai...

Mi lehet a megoldás az iskolai bántalmazásokra, arra hogy a bántalmazott családoknak kell legtöbbször menekülniük, a Mi Hazánk szegregációs javaslata megoldás lehet?

Figyelt kérdés

Itt van egy Mi Hazánkos videó:

https://www.youtube.com/watch?v=mWnWSdK0iq0


Én egyébként nem származás alapján, hanem sokkal komolyabb büntetést a bántalmazó családoknak.


2023. ápr. 19. 11:12
 1/7 anonim ***** válasza:
18%
Nem, minden faji alapú szegregáció, csak ront a helyzeten és mégjobban eszkalálja a problémát és további feszültséget teremt.
2023. ápr. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%

1.


Én nagyon jól érzem magam szegregálva😁


Nincs egy szál cigány se a környéken.

2023. ápr. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
21%
2es és az megoldás, hogy az amúgy is egyre kissebb társadalom egy jelentős részét fogod és mégjobban kitolod a periférián túlra és gyakorlatilag egy másodlagos állampolgárt csinálsz belőlük?
2023. ápr. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%

3.


Ők maguk tolják ki magukat.

Itthon, Szlovákiában, Olaszországban, Franciaországban meg még tudnám sorolni.

2023. ápr. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%

3-as, fogjátok már fel, hogy nem a cigányokkal van a baj, hanem az agresszív gyerekekkel.

Aki agresszív, azt akkor is ki kéne vágni a normálisak közül, ha fehér a bőre.

Ha pedig egy cigánygyerek normálisan viselkedik (nem kell okosnak és jó tanulónak lennie, csak ne bántson másokat), akkor nyugodtan járjon a normálisak közé. Úgy fogalmaznék, hogy ő integrálható. Akik meg másokat bántanak, azok nem integrálhatók. Azokat nem szabad összeereszteni a normálisakkal.

2023. ápr. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
23%

"ogjátok már fel, "


Nem tudja felfogni.

2023. ápr. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
6-os, az a legnagyobb baj az én értelmi képességeimmel, hogy amikor valaki ilyen szinten kezd személyeskedni, akkor semmi másról sem szól a történet, csak erről. Tehát, én akkor tudom felfogni, hogy mit is kell felfogni, ha nem ilyen szinten személyeskednek velem. Sajánlom, enélkül nem megy.
2023. ápr. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!