Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha valaki megut egy masik...

Ha valaki megut egy masik embert es annak eltorik mondjuk az orra de senki se látja az esetet es a bantalmazott feljelenti az illetot a rendorsegen akkor kinek fognak hinni? Senkinek Mert 1-1 az állás. Egy ellene 1 mellette.

Figyelt kérdés
2019. aug. 28. 17:19
 1/9 anonim válasza:
100%

Kihallgatják mindkét felet. Ha a vádlottnak nincs valami szipi szupi alibije, akkor nagy pácban lesz.

Kinek az orrát törted be? 😅

2019. aug. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
12%

Szerintem senkinek. Most képzeled el, beverem az orrom, amely el is törik. Mondjuk ismerlek, s nem bírom a bucid. Feljelentelek, hogy te törted el az orrom. Akkor téged meg kell büntetni?

Szerintem nem.

2019. aug. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
47%
Ha elő tud állni valamilyen alibivel,akkor nehéz lesz bizonyitani.
2019. aug. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet tévedek, de szerintem orvosi vizsgálat alapján meg tudják állapítani hogy valaki beverte-e az orrodat és azért tört el, vagy csak simám nekimentél a falnak.
2019. aug. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az lehet, de bizonyítani is kell, hogy xy verte be.
2019. aug. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én senkinek
2019. aug. 28. 18:16
 7/9 A kérdező kommentje:

Szerintem is bizonyitani kell.

Nem hiszem hogy lehetseges lenne az hogy pl eltorik az orrom egy kocsmai verekedesben.

Majd aztmondom hogy ezt xy egy altalam gyulolt alak tette ezert ot elfogjak itelni...

2019. aug. 28. 18:17
 8/9 A kérdező kommentje:
Xy tette*
2019. aug. 28. 18:18
 9/9 A kérdező kommentje:
Mivel x aztmondja hogy y torte el y meg azt hogy o nem akkor hogyan bizonyitjak?
2019. aug. 28. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!