Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » 3 napig használtam a telefont,...

3 napig használtam a telefont, élhetek az elállási joggal?

Figyelt kérdés

Rendeltem egy Samsung telefont, de arra jutottam, hogy nem igazán vagyok megelégedve és gondolkozom az elálláson. Ugyanakkor nem tudom, hogy 3 nap használat után van-e lehetőségem erre. Fotóztam, appokat töltöttem le és használtam (az alapokon felül kilencet), hálózati forgalmat generáltam (hívások, mobilnet, stb...), szóval egyszerűen befogtam rendes használatra. Nem vagyok valami jártas tech témában, ezek együtt lehetnek olyan hatással, hogy gyári visszaállítás után is megmaradjon a nyomuk? Magyarán lehet annyira "viseltes" a telefon, hogy ne tudjam már visszaküldeni? Egyáltalán már csak az is kizáró ok lehet, hogy beüzemeltem?

Előre is köszönöm szépen a segítséget!



2023. ápr. 19. 21:09
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
34%
Nem
2023. ápr. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
14%
Pl én még vagy ~10 éve egy két hete használatomban levő AOC monitort vittem vissza a Media Marketbe és visszavették. Mondtam nekik, hogy panelhibás. Minden szín lila fényárnyalatra sötétedik. Mire közőlték, hogy rosszul látok. Minden szín normális, így jó. De ha színhibás lenne nem is vennék vissza. Mondom akkor ok, csak vegyék vissza 😂
2023. ápr. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
81%

Én a 13. napon éltem az elállási joggal.

Megoldják, azért van.

2023. ápr. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
21%

2,3

Akkor e3gy szaros bugyit is visszavinnél? Mit szólnál, ha az előző vásárlóét adnák neked el?

2023. ápr. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
85%
Azon múlik, hogy online rendelted-e. Ha igen és 14 napon belül vagy, akkor élhetsz az elállási jogoddal, nyilván csinálj előtte gyári visszaállítást, törölgesd le, csomagold vissza. Ezek jellemzően újracsomagolt termékként kerülnek értékesítésre.
2023. ápr. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
86%

Azért egy szaros bugyi meg egy tisztán, sérülésmentesen,🤭 gyárira visszaállított telefon nem ugyanaz -.-"


Amúgy amit te "vadiúj" telefont veszel, igazából annak is használt a legtöbb alkatrésze ;) 🤫 gyári titok

2023. ápr. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
16%

6.

Persze hogyne lenne az.. Minden telefont egyszer már használtak egy alternatív valóságban.

2023. ápr. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
43%
7: Ha a gyárban tesztüzem címén meg 2 napot, az használt? :D
2023. ápr. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
83%

7-es,

Adott pár sz*r telefon, amit visszaküldenek valami ok miatt a gyártóhoz (használt, vagy ugyanígy pár napot használt telefon).

Darabjaira szedik, majd kicserélnek rajta pár dolgot és mehet vissza kereskedelembe.

Így értettem hogy új telefon is lehet használt.

2023. ápr. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
94%

Persze, elalhatsz a vasarlastol ha online rendelted

Mi egy mosogatogepet rendeltunk online, beuzemeltuk, es kiderult, hogy nem mossa el az edenyeket rendesen. Mar az eredeti csomagolasa sem volt meg, de visszavittek es visszakaptuk a vetelarat

2023. ápr. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!