Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A Stable diffusion model,...

A Stable diffusion model, amivel most minden AI képgeneráló vageckodik, az használt a téningezéséhez vízjeles képeket?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 25. 20:27
 1/2 MDaniel98 ***** válasza:
Jogvédettekre gondolsz? Mert szerintem olyanokat nem nagyon használnak, nem hiszem, hogy hiányzik nekik egy per.
2023. ápr. 26. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
tudom, hogy használnak vízjeles stockfotó képeket, mert gyakran generál fake vízjeleket, olyant, amin még a stockfotó cég logója vagy nve is kiolvasható, azaz több helyről is használ sokat. Mármost azt én értem, hogy a vízjeles képeket ingyen meg lehet nézni, mert fent vannak a neten, de attól még nem hiszem, hogy azok használhatók is jogtisztán, persze lehet hogy kértek engedélyt, avgy fizettek nekik, nem tudodm. De ezt nem nagyon hiszem, igazából a Stokfotó ügynökségek kellett volna megcsinálják ezeket az AI alkalmazásokat, a legtöbb minden, ami kell hozzá , az etelejsen nyílt forráskódú.
2023. ápr. 26. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!