Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Körözött személy ki tud jutni...

Körözött személy ki tud jutni külföldre? ha igen,hogyan?

Figyelt kérdés
Ha valakit köröznek ki tud jutni külföldre? Mégis hogyan? Én nem tudom elképzelni,hogyha valakit keresnek az ki tud jutni. Köszi a normális válaszokat.

2023. ápr. 29. 20:53
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

"ha kimegy olyan országba, ahol nincs kiadatás,"

Az nem azt jelenti, hogy nem adják ki, hanem csak hosszabb idő a diplomáciai egyeztetés.

2023. ápr. 30. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
És melyik az a határátkelő hely ahol át tud jönni? Nekem valahogy magas hogy át tud jutni egy körözött személy!
2023. ápr. 30. 09:25
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Horvátország, Szlovénia, Ausztria és Szlovákia is a schengeni egyezmény tagja. Tehát ezeken a határátkelőkön általában nincs ellenőrzés, akár megállás nélkül haladhatsz át a határon.


Amúgy jó reggelt kívánok, elvégre meg csak 16 éve vagyunk a tagja. :D

2023. ápr. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

"Vagy téged csak úgy ok nélkül meg szokott állítani a rendőrség hogy igazoltasson?"


Pontosan!

A rendőr ezt megteheti.


Az országban BÁRHOL vonhatnak ellenőrzés alá a rendőrök, mely keretében akár igazoltathatnak is.

2023. ápr. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Jah, néha lehet olvasni hogy akcióznak valamilyen ürüggyel és válogatás nélkül igazoltatnak, de azért nem jellemző hogy lenne rá kapacitás, 20 év alatt talán ha háromszor futhattam bele ilyesmibe, leginkább késő este amikor a szondát is megfújatják mindenkivel.
2023. ápr. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Honnan? Innen Magyarországról legfeljebb olyan országba, ahol nincs határellenőrzés. De külföldön is el fogják kapni.
2023. máj. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Lagzi Lajcsi meg a koncertje hogy' jött ide?
2023. máj. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!