Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A Tiszalöki börtönnél, hová...

A Tiszalöki börtönnél, hová kell menni, vagy hogy van ez az elhelyezkedés?

Figyelt kérdés
Május 11-én 10.00 órára szól a felhívásom, hogy nagy vagyoni hátrányt okozó csalás bűntett miatt meg kell kezdenem a 6 év börtön szabadságvesztésem. A postán érkezett felhívásra az van írva, hogy a Tiszalöki Országos Büntetés Végrehajtási Intézet Tiszalök bv-ben Tiszalök Kossuth utca 124.szám 2023. május hónap 11. napján 10.00 órakor jelentkezzék! Nem vagyok ismerős arra, ez Szabolcsban van, én Tiszaföldváron élek (Szolnok megye). Képeken, gugliba nézegettem és ez a börtön nagyon nem a Tiszalök Kossuth u. 124. alatt van, hanem Tiszavasvári és Tiszalök között a nagy pusztában és az nem Kossuth utca, hanem valami hrsz. A Kossuth utca az a város belterületén van és a 124 szám az egy kertesház udvarral, ki is van írva a házra, hogy 124 szám. Van, aki már volt ott, esetleg családtagja? Hová kell menni? Esetleg nem elírták a címet? A szántóföld közepén a börtön engem pedig a lakotterület 124 szám alá hívnak. Fontos lenne, mert ha nem jelenek meg időben, elveszítem a kedvezményem.

2023. máj. 8. 19:21
 1/1 MDaniel98 ***** válasza:
Kérdezd meg az illetékesekt, már ha lehetséges ez.
2023. máj. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!