Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Szerintetek miért döntött így...

Szerintetek miért döntött így a bíróság W Fanni ügyében?

Figyelt kérdés
Életfogytiglan helyett 20 év börtönre ítélték és szegény Fanni most se került elő.
2023. máj. 18. 18:47
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Ennyit jelent itt az életfogy, 20 évet.
2023. máj. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mégis honnan került volna elő, a Fekete-tengerből?
2023. máj. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
ha autóval öli meg akkor még ennyit sem kapott volna
2023. máj. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
38%

Azért, mert egy normálisabb bíróhoz került az ügy.


Pár évet már lehúzott előzetes fogvatartásban, feltételesen szabadlábra bocsátható, így ha jó magaviselete van, 8-10.év és kintvan.


Ha én lettem volna az ítélőtáblai bíró, az ítéletet megváltoztattam volna, az emberölés vádja alól felmentettem volna és személyi szabadság megsértése miatt 2 év bőrtönbüntetést adtam volna neki, 2 év közügyektől eltíltást, aztán hozzátettem volna, hogy ezt előzetes fogvatartásként leülte, 2 évet leszámítottam volna, az előzetből és ez leróttnak minősül. Azaz emberölés miatt felmentettem volna, megszüntettem volna a fogvatartását és elrendeltem volna az azonnali szabadlábra helyezését.


Indokolásként elsődlegesen azt hangsúlyoztam volna, hogy nem került elő a holttest, valamint mivel a sértett prostituált életmódot folytatott, bárki elrabolhatta, aztán vagy él még valahol, vagy nemtudni.


Én ilyen bíró lettem volna, biztos sokan szídtak volna, de ez van.

2023. máj. 19. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

#1 ha eletfogytiglant kap, akkor 20 ev utan kiengedhetik.

viszont a 20 eves itelet azt jelenti, hogy a buntetese 2/3-nak letoltese utan mar szabadulhat (13 ev meg par honap)

2023. máj. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Engem szomorúvá tett ez a hír. Aki ilyen kegyetlen, az tényleges életfogytiglant érdemel.

Amúgy többször láttam a tv-ben azt a felvételt, amikor a gyilkos ölben viszi a Fanni testét. Azt állítja, hogy ájult volt, szerintem már akkor halott volt. Sokat gondolkodtam azon, hogy a rendőrség miért nem látja halottnak a lányt a felvételeken, miért csak ájultnak. Szerintetek?

2023. máj. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg zsúfoltak a börtönök ezért kapott enyhébb büntetést az első fokhoz képest.

Amúgy akik embert ölnek nem kellene x évig etetni az adófizetők pénzén hanem visszaállítani végre a halálbüntetést.Nem szabadna senkinek újra lehetőséget adni,hogy újra öljön.

2023. máj. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!