Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akiknél nem volt egyetértés a...

Akiknél nem volt egyetértés a gyerekelhelyezésnél, láthatásnál, ott hogy döntött a bíróság? Mi volt az oka a nem egyetértésnek?

Figyelt kérdés
2021. szept. 4. 13:09
 1/1 anonim ***** válasza:
80%

Közös szülői felügyelet volt, 50-50%-os.

Legnagyobb hibám volt, hogy belementem.


A gyerek bőröndben élt, egyik héten itt volt, másik héten ott. Ez még úgy elment akkor, amikor óvodás volt, de amikor iskolás lett, tűrhetetlen lett a helyzet. Otthagyta az apjánál a nyelvtan füzetét, nálam felejtette a vonalzóját, stb. Amivel nem volt gond, átvitte egyik a másiknak (15 percre lakunk egymástól), de ha órán hiányzott, akkor kapta a rossz pontokat, jegyeket. Plusz ugye az apjánál megtehette, hogy nem ír házit, nálam meg nem. Zavaró volt a gyereknek az is, hogy amikor nálam volt, akkor tovább aludhatott, mert kocsival vittem, amikor az apjánál volt, akkor meg hamarabb kellett felkelnie, mert gyalog mentek.


Bíróságra vittem az ügyet. Úgy akartam, hogy nálam legyen elhelyezve, de az apja bármikor láthatta volna, hétvégéken ott is aludhatott volna nála, mert tarthatatlan volt az iskola miatt az, hogy egyik héten így vannak a dolgok, másik héten úgy.

A bíróság megtagadta a kérelmet, maradt minden úgy, ahogy volt.

2021. szept. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!