Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Véletlenül elvittem a nyaklanc...

Véletlenül elvittem a nyaklancot new yorkerből baj lesz?

Figyelt kérdés
Fizetés nélkül elvittem véletlenül a nyaklancot megsem sipolt az ajtónál az ellenőrző baj lesz? nem tudok vissza vinni mert meszen lakok. Másrészt a félek hogy baj lesz a vége

2023. máj. 18. 22:00
1 2
 11/16 Kitana. ***** válasza:
100%
Semmi nem lesz belőle. Ha van leltár, elkönyvelik hiánynak a többi hiányzó cucc mellé, de nem fognak kamerafelvételeket visszanézni, mikor azt se tudják, mikor tűnt el. Tartsd meg és ne parázzál.
2023. máj. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
16%
Hát, ha ez megnyugtatna, akkor telefonálj/írj emailt nekik, hogy véletlenül elhoztad és szeretnéd rendezni.
2023. máj. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
69%
nyújork messze van az biztos
2023. máj. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
59%
Nehogy visszavidd! Észre se veszik, vagy ha igen akkor elkönyvelik veszteségnek. Nekik ez napi szintű sztori. A másik, ha úgymond "elkapnának" se lenne semmi következménye. Ilyen értékű tárgy ellopásánál se priuszod nem lesz, se az erkölcsi bizonyítványod nem sínyli meg. Ha jól tudom 20000 forint alatt szimpla szabálysértés vagy valami ilyesmi. Olvass utána a neten, ha nem hiszed. Szóval ne fossál. Az emberek nincsenek tisztában a törvényekkel azért vannak beszarva. Attól félsz, amit nem ismersz.
2023. máj. 19. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
78%

Kérdező!


Az ugye megvan, hogy csomagot is lehet ám küldeni!

Tudod, a Magyar Posta Zrt. - nek van ilyen szolgáltatása.


Küldd el nekik postán (honlapjukon van a cimük), ha már nem tudsz (akarsz) visszamenni, mert "messze laksz".

2023. máj. 19. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Vidd vissza és mond h ez véletlenül elvittem és csak később vettem észre valószínűleg nem lesz semmi baj
febr. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!