Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Véletlenül jelentkeztem egy...

Véletlenül jelentkeztem egy diákmunkára,most mit csináljak?(Többi lent.)

Figyelt kérdés

A Melódiáktól kaptam egy e-mailt,hogy sikeres volt a jelentkezésem,és,hogy a továbbiakról tájékoztatni fognak.Ha rámegyek a munkára azt írja,hogy ,,már jelentkeztél az állásra”.Én viszont nem jelentkeztem rá,vagy hát ezek szerint igen,de akkor véletlen volt,mert észre sem vettem.(Lehet,hogy pörgettem lefele(telefon)és véletlenül rámentem vagy nem tudom nem ez a lényeg,hanem,hogy hogy tudnám ezt visszacsinálni?)Most mit csináljak?Nem akartam jelentkezni arra az állásra.

Nagyon hálás lennék ha valaki tudna segíteni,mert most kicsit meg vagyok ijedve!



2020. júl. 19. 01:08
 1/6 anonim ***** válasza:
88%

Egyrészt, interneten maximum a jelentkezési szándékod adhatod a diákszövetkezet tudtára, ezután be kellene menned a legközelebbi irodába szerződést aláírni, aminek hiányában el sem kezdhetnél dolgozni az adott munkakörben.

A legtisztább az, ha írsz egy emailt a szövetkezetnek, hogy bocsi, véletlen volt.

2020. júl. 19. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
41%

Semmit nem kell tenned, úgyse hívnak fel, a felett állások háromnegyede kamu.


Ha valami folytán mégis felhívnak, megmondod, h már lett melód közben.

2020. júl. 19. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%
Semmit ne csinálj! Ha hívnak, akkor megmondod, hogy kaptál jobb ajánlatot.
2020. júl. 19. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%
Lehet törölni a jelentkezést.
2020. júl. 19. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
18%

Lehet, hogy hihetetlen, de ha "jelentkezel" valahol egy állásra és kapsz tőlük egy emailt, akkor pont ott kell visszaírni, ahonnan kaptad az emailt.

Vagy felhívod a Melódiákot és elmondod az esetet.

2020. júl. 19. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kedves 07:06-os,hol és hogyan lehet törölni a jelentkezést?
2020. júl. 19. 11:23

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!