Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Érthető hogy egy egyetem...

Érthető hogy egy egyetem biztonsági őrei ennyire rám vannak állva?

Figyelt kérdés
Sokat mászkálok ott céltalanul csak úgy, az épületben és a mellette lévő parkban is. Nem vagyok hallgató csak ott mászkálok fel-alá vagy leülök, esetleg szimpatikusabb embereket megnézek közelebbről. És főleg a parkban amint megjelenek, elő jönnek a biztonsági őrök és figyelnek. Be még egyszer se szóltak, de nagyon figyelnek. Mintha valami közellenség lennék vagy nem tudom mi. És ez nekem nagyon sérti az önbecsülésemet, hogy ennyire rám vannak állva. Normális amit csinálnak? Pedig a park az még csak nem is egy zárt terület, egyetemhez tartozik de bárki oda mehet szabadon, nyitott terület
2023. máj. 28. 11:48
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
És milyen indokkal? Akkor a városban a sétálóutcán se szabad mászkálni pl?
2023. máj. 28. 13:04
 12/25 anonim ***** válasza:
Nem tudom, miért írnak ilyen f@szságokat ide. Lassan már fingani se lehet az utcán.
2023. máj. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

Nem bántó szándékkal írom, de annak biztosan oka van, hogy ràd szálltak.

Vagy a viselkedésed gyanús vagy valami egyéb, de ok nélkül biztosan nem “zaklatnának”.

2023. máj. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
A közterületen szabad mászkálni, nem értem, azzal mi a gond. Az épületbe szerintem csak a diákok mehetnek be. De a közterületen bárki mászkálhat, ha semmi egyebet nem csinál. Nincs igazuk itt azoknak, akik megkérdőjelezik a közterületen való mászkálást... Ennyi erővel akkor ha valaki nem szimpatikus, akkor parkokba se mehessen be? Hol élünk? Fasizmusban?
2023. máj. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Lassan ott tartunk, hogy az utcára is csak olyan emberek léphetnek ki, akiknek van barátnőjük/feleségük... Az egyedülállókat egyre többen veszélyesnek bélyegzik meg, munkahelyen is tapasztalom ezt...
2023. máj. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

15

Meg 2 évig olyanok akiknek van méreg vakcinája!

2023. máj. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
65%

#14:


Akkor olvasd el még egyszer a leírást. Az épületben is céltalanul mászkál rendszeresen és a "szimpatikusabb embereket megnézi közelebbről". A biztonságiak egyelőre még hozzá sem szóltak eddig, csak figyelik, ami teljesen érthető, mert tényleg baromi gyanús a kérdező viselkedése.

2023. máj. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
73%

"Szánalmas ez az ország hogy már az is gyanús viselkedés ha valaki semmit se csinál csak mászkál és néz ki a fejéből"


Pont ez az, ami gyanús, kérdező!


A legtöbb embernek van valami határozott célja, nemcsak "mászkál ide - oda", hanem pl. ügyet intéz, bevásárol.

Még ha várakozik is valakire, azt is úgy teszi, mint akinek "dolga van" pl. óráját nézi, telefonál... és nem pedig csak úgy mered semmibe. néz ki a fejéből...


A biztonsági őr dolga, hogy észrevegye az ilyen "gyanús" elemeket és figyeljen rájuk.

Mindaddig, amíg konkrét szabályt nem szegsz meg, nem szólhatnak hozzád...

2023. máj. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim válasza:
Minek mászkálsz csak úgy bámulni másokat?
2023. jún. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim válasza:
Figyi, oda jársz suliba? Jár oda valakid előadásra? Szerinted az fura lenne ha valaki elkezdene téged is bámulni? Te szeretnéd ha valaki a házad előtt mászkálna céltalanul és téged nézegetne? Úgy gondolod van ahhoz jogod hogy ott legyél?
2023. jún. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!