Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Érthető hogy egy egyetem...

Érthető hogy egy egyetem biztonsági őrei ennyire rám vannak állva?

Figyelt kérdés
Sokat mászkálok ott céltalanul csak úgy, az épületben és a mellette lévő parkban is. Nem vagyok hallgató csak ott mászkálok fel-alá vagy leülök, esetleg szimpatikusabb embereket megnézek közelebbről. És főleg a parkban amint megjelenek, elő jönnek a biztonsági őrök és figyelnek. Be még egyszer se szóltak, de nagyon figyelnek. Mintha valami közellenség lennék vagy nem tudom mi. És ez nekem nagyon sérti az önbecsülésemet, hogy ennyire rám vannak állva. Normális amit csinálnak? Pedig a park az még csak nem is egy zárt terület, egyetemhez tartozik de bárki oda mehet szabadon, nyitott terület
2023. máj. 28. 11:48
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
20as. Miért valakinek van joga a házad előtt a járdán mászkálni és nézelődni? Van, attól, hogy nem ott lakik még nem tiltja a törvény ilyen g@ci egyszerű.
2023. jún. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

21. Nekem meg jogom van figyelni, hogy mit akar az aki az utcán ténferegve a házamat és engem vizslat, ez ilyen g.e.c.i. egyszerű.

Még el is küldeném melegebb éghajlatra, ha valaki rendszeresen ezt csinálná,de szerintem te is.

2023. jún. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
21. Vagyok, még szép.
2023. jún. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:

Kedves 21, Úgy gondolom ha valaki a házad előtt mászkálna rendszeresen és folyton leskelődne, úgy hogy tudod hogy nem ott lakik szemet szúrna és nem hiszem hogy feltétlenül örülnél neki. Nyilván nagyon sok mindenkinek nagyon sok mindenhez van joga. De nem gondolom hogy ez teljesen normális lenne.

Erről mi a véleményed

2023. jún. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Az véleményem az, hogy ám legyen! Évek óta boxolok, boxer is szokott lenni nálam, valamint a garázsban is akad néhány bozótvágókés. Szóval én magam szoktam néha kiállni és gyanúsan figyelni embereket.
2023. jún. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!