Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Legális-e HHC-t online rendeln...

Legális-e HHC-t online rendelni Magyarországra?

Figyelt kérdés
Nem olvastam azt, hogy nem lehet. De esetleg ha rendelnék (HHC pre-rolled joint-ot), az járna-e bármilyen büntetéssel?
2023. máj. 28. 21:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha büntetéssel nem is, a hatóságokat biztos érdekelni fogja (kérdés hogy a drogkereső kutya kiemeli-e vagy csak a röntgenes vizsgálati szakaszban), hogy vajon milyen növényi törmelék van jointba tekerve. Gyanús, hogy elindul valamilyen vizsgálat, és meg is leszel kérdezve hogy ez akkor micsoda. És még ha igazad is van és ártatlan vagy, nem akarod magadra húzni azt a stresszt ami egy eljárással jár. Főleg, ha amúgy más drogot is fogyasztasz és lebukhatsz vele.
2023. máj. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Akkor ennek mélyebben utána járok, hogy mik a rizikói, esetleges következményei. Drogteszten nem mutatható ki (mást nem fogyasztok), de valószínűleg nem lenne ebből egy megúszós ügy.
2023. máj. 28. 23:55
 3/6 anonim ***** válasza:
Drogteszten kimutatható, simán. Viszont amíg legálisan megveszed az xy cégtől, onnantól kezdve nem tartozol felelősségel.
2023. máj. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Valóban? Akkor rossz forrásból tájékozódtam. Látom, hogy vannak olyan oldalak, ahol árulnak HHC és CBD virágot is. Nem tudom mennyire megbízható oldalak ezek, de ezek szerint ilyesmiket simán lehet rendelni.
2023. máj. 29. 15:30
 5/6 anonim ***** válasza:
Lusta voltam utánanézni ezeknek a weboldalaknak, de rendelni csak magyar cégtől érdemes, ha nem szeretnél kockáztatni.
2023. máj. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szuper, én is így gondolom. Köszönöm a segítséget!
2023. máj. 29. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!